Выступаю Я.• 06 марта 2023
Впізнаєте?)
Впізнаєте будинок? Впевнена, більшість з вас його бачили не раз.
Цікавий писочок• 06 марта 2023
Таааак, звичайно) Будинок з серіалу Всі жінки відьми)) Обожнювала його в школі...Треба передивитись, поностальгувати)
Хотіла бі його вживу побачити))) Там вся вулиця цікава і будинки прикольні.
Выступаю Я.
• 06 марта 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Ну звичайно, улюблений кіношний будиночок. Рік тому на ньому наш прапор ніби висів
І зараз висить.
Це реальне фото, зроблене моїми знайомими в лютому цього року, пару тижнів тому.