Бешене сарі• 07 марта 2023
Фортеця Бахмут… віддали?
Вибачте, не маю сил передивитись всі новини
Що значать підірвані мости?
Ответ дляOlgusya
Пригожин бідкається, що наші бригади зі Словʼянська, Костянтинівки, Сіверська та Часового Яру вдарять їм тепер у фланги. Сирський туди катається без проблем, я не думаю, що там усе фатально. Є навіть шанс тримати місто далі.
Якщо почитати ’Бахмутського демона’, то все добре, якщо почитати канал 46-ї бригади, то все погано. Ну а Мадяра вивели, мовчить.
Дуже дякую. Мадяр цінний в своїй справі, тому і вивели