Колдунья-вещунья• 07 марта 2023
Образ жизни какой страны вам бы подошёл?
Как живут, как одеваются, как ведут себя.
Какой страны?
Перша леді колгоспу• 07 марта 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А вам не хочется інколи кричати від цих правил? Наприклад, були у лікаря в суботу, тому що боліло вухо, сказали отиту немає. А у неділю температура 40, ідеш з ледь живою дитиною після безсонної ночі в понеділок, а тобі кажуть-прихдьте завтра, тому що по їх правилам не пройшло ще три дні!
П…Ц, я б їх вже навчила матюкатися. Мене завжди бісить, коли все ща правилами і їх не модна обійти😡
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2023
Ответ дляВесела моль
Немцы очень любят нарушать, но так, чтоб никто не догадался).
А взятки как любят)
За год не столкнулась.
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Ну как вы себе это представляете? Многие уже и не могут (дети - граждане Германии, ипотеки, карьера итд)
Если человек хочет переехать из ужасной Германии в прекрасную Украину, его никакая ипотека не остановит. Но желающих нет. Украинские немцы говорят, что раз в несколько онт им достаточно побывать в гостях у родни в Украине, чтобы понять как хорошо в Германии
КараПузовна• 07 марта 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У меня муж немец, экспат, мы жили и работали в Киеве. В прошлом году его перевели в Германию, представительство компании закрылось в Украине. У нас маленький ребёнок.
Я мечтаю снова жить в Киеве
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Я мечтаю снова жить в Киеве
Вы всегда жили в Киеве? Так вы не немецкая переселенка. Из тех, кто живет тут давно, никто не хочет вернуться.
КараПузовна• 07 марта 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Да, я киевлянка. Жили ещё до войны в Германии 2 года как-то, но летали в Украину каждый месяц, я как-то и не приживалась тут особо
Татьяна Германия.• 08 марта 2023
Німеччина. Німеччина і ще раз Німеччина. По перше це дуже подобаєтся, що все по терміну. Т цілком впевнений,якщо в тебе термін, то тебе приймуть чітко хвилина в хвилину. По неділях час відпочинку. Не дай Боже щось робити чи вмикати голосно музику, або горлати з чоловіком чи на дитину. Відпочинок то вже відпочинок. Якщо десь поблизу вашої домівки щось ремонтують будьте впевнені,що після 4 години вечора будівництво встане до ранку. Німці педантичні в усьому і це дуже добре. Вони будуть стояти і чекати поки світлофор не загорится зеленим світлом навіть там де їздять авто дуже рідко. Поліцію не потрібно чекати годинами навіть при аваріїї. Сміття сортуєтся. Бляшанки з під пива або пляшки скляні, пластикові можна здати за гроші в маркетах. Особливо це актуально на свята. На Новий рік в кожній землі визначен час для фейрверків. Но не пізніше першої години ночі. Після першої години не маєш права навіть хлопавку бахнути. Кожен автобус або потяг дублюєтся прибутия похвиллинно на єлектронному табло. Якщо страйк, страйкарі повідомляють за три дні про страйк. Їжа схожа на українську. Свинина, бекон, ковбаси, квашена капуста. Але є один ,але дуже суттєвий мінус- бюрократія. В якихось земляз вона дуже розвинена в якихось ні, скрізь по різному.