Для чого строчаться ці теми? Оголошують повітряну тривогу? Так кожен і без форуму знає про неї. Я щось не розумію?
Ответ дляАмазонка-3bef
Вони мене не затронули ніяким боком. Я зі звичайною цікавістю запитала про їхнє призначення, і зовсім не мала на меті виказувати якесь фе
Слово ’строчаться’ не якось не корелюється із вашими словами, пардон)
Краще заходьте, форум на те і форум, щоб йшло живе спілкування.
frumoasa17• 07 марта 2023
Це просто болталочка))) Нічого особливого, живе спілкування про що завгодно. Є бажання то заходьте.
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляultragringo
Я читаю регулярно. Пишу редко, там все свои. Иногда неудобно влезать в разговор. Но очень отвлекает и расслабляет. Последние тревоги с ними пережила и атаки.
Приходьте і пишите, нема чого соромитися та незручно
и-рина 1981• 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Та да, там все серьезно , всех держат на карандаше !и я в том числе, не похвалили кота , я вас запомню )))))
Хардік 🐈

Ответ дляZelenkа
Як подумала, так і написала, для мене це стандартне побутове слово, синонім ’писати, друкувати’
Ответ дляZelenkа
Якщо у вас є котік, собачка, кінь або якась інша улюблена скотиняка, беріть фото і заходьте до нас.
Вже писала вище, може хіба павук знайдеться
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Алё, а ну бегом домой, уже сюда Хвылювалочку перетянули. Мешаем мы им... форума мало, чи шо