Мизимец• 07 марта 2023

Хтось пише брудні речi в фейсбуцi, як дiзнатися хто це чи з´ясувати ip адресу

В мене невеликий блог, пишу також богато речей за бруднодупих Сусiдiв, в пене там е деякi родичи. Знаеться хтось з низ менi це пише. Але я бы хотiла зьясувати. Тому що з деякими спiлкувалась. Як можна встановити людину?
Слепок стопы• 07 марта 2023
з такою самооцінкою не раджу заходити в інтернет
ОхиИВздохи• 07 марта 2023
Мои глаза-а
автор Мизимец • 07 марта 2023
Ответ дляСлепок стопы
До чого тут це?
Забыла что?• 07 марта 2023
Боюся уявити вашу писанину...
От скажіть чесно - ви хоч діагонально пробігли очима те, що тут написякали?
Сиамская сороконожка• 07 марта 2023
А що вам пишуть? Дайте посилання на свій профіль
Сиамская сороконожка• 07 марта 2023
Сусідів - ви маєте на увазі рашистів?
julia-678c• 07 марта 2023
Как это развидеть? 🙆
автор Мизимец • 07 марта 2023
Ответ дляЗабыла что?
Боюся уявити вашу писанину...
Выбачте, не дивилась. У меня нема укр мови на наутбуцi ,iде автоматичне виправлення. Я не бачила
автор Мизимец • 07 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Сусідів - ви маєте на увазі рашистів?
Так
автор Мизимец • 07 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я видаляю. Яка бридка нацiя , критика зовнiшностi,навiть писали на сторiнцi доньки