Магиня• 08 марта 2023

Сьогодні такий день, і куди ж без такої теми?

Спілкуюсь з хлопцем. Зустрітись змоги немає, він в іншому місті. Багато пише про те, що я йому подобаюсь. Сьогодні 8 березня. Ні, ні, я не чекаю нічого матеріального. Але невже йому важко було відправити навіть просто картинку? Як Ви думаєте? Якось відразу не те мені все. Сьогодні зранку спілкувались, навіть не згадав, хоча всі про це знають. Я неправа? Я нічого писати йому щодо цього не буду, але просто зроблю висновки.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
вы эти праздники серьезно празднуете - накрываете столы, пресылаете открвточки, дарите цветы ?? никого не знаю в реале, кто их празднует.
Вам тільки пожерти і випити вся суть свята.
На Різдво і Великдень пересилаю листівки, а квіти цілий рік дарують - багато в мене свят.
БершкомангоЗар• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Молодь не святкує.
Ага)) все девчонки с цветами. И я не в Украине.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
ну..если ваш сын не знает, что вы женщина - я тут каким боком.
Ваш вас вітає як свою жінку))
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Ваш вас вітає як свою жінку))
надо как свою? просто как женщину не..нельзя?
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
мы не жрем и не пьем - поздравили и все. а то что вы перечислили до этого - никогда и никого не знаю кто поздравляет. высосанные из пальца праздники
Бойцовская• 08 марта 2023
у меня в прошлом году было несколько прям навязчивых ухажеров, не поздравил даже на словах, картинкой никто. ну и хрен с ними.
всегдаДаДа• 08 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Офіційно ні. А чоловіки вітають жінок. В Польщі, Італії.
Нікого чоловіки в Європі не вітають. Не видумуйте.
Чоловіки приділяють увагу жінкам, і навпаки цілорічноґ. а не 1 день в році, і то заради календарної дати аби не впасти лицом в багно
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Навіть на день сільської жінки можна.
ЗлойанОним• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
А вам день незалежності і день народження Степана Бандери, Тараса Шевченко, день української писемності та мови?
А вам День рождения Леси Украинки, Котляревского, Франко, Тычины ?
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Удалено администрацией...
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Мені так. Літературні вечори, вікторини, поїздки в музеї і місце де вони народилися.
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Навіть на день сільської жінки можна.
вам виднее - вы странные праздники из рукавов вытаскиваете
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
8 березня якраз такий день в умовах сучасної України.
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
каждый год по одним и тем же музеям? а как день украинской письменности празднуете?
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
это ваше предвзятое мнение и не более. день вышиванки не считаете сельским праздником? - или только 8 марта не повезло
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Пишемо всеукраїнський диктант. А ви?
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
А тем женщинам, кого сегодня поздравляют, внимания в другие дни не уделяют
Фима Собак• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Пишемо всеукраїнський диктант. А ви?
естественно нет -у меня поинтересней дела, чем страдать ерундой. всей семьей пишете с сыном?
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
В Украине больше нет женщин?
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
8 марта?!
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Удалено администрацией...
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
В Украине больше нет женщин?
Є але вони мають відношення до 8 березня.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
8 марта?!
у 1921 році на 2-й Комуністичній жіночій конференції було ухвалене рішення святкувати Міжнародний жіночий день щорічно 8 березня.

У перші післяреволюційні роки цей день набув особливого значення у СРСР, оскільки був пов’язаний з ідеєю ’нової радянської жінки’. Більшовики культивували образ ’бойового товариша’, на агітаційних плакатах з’являлися жінки-трактористки, колгоспниці, будівельниці комунізму.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФима Собак

ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Сами же и сказали
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Лучше уж выпивать, чем всех ненавидеть и все отрицать/запрещать/обесценивать
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляФсеСама
Ненавиджу і обезцінюю тільки радянське, так було завжди і буде надалі.
Идеальная оптимистка• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Оксана?
Даю справку• 08 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Це міжнародний день. До чого тут срср. Європа святкує. О богі
Європа не святкує. А СРСР тут до того, що була підміна понять. За рішенням ООН від 1977 року 8 березня відзначається у світі як Міжнародний жіночий день боротьби за права жінок і міжнародний мир. А у СРСР 8 березня як «Міжнародний жіночий день» перетворилося на свято жінки, як «хранительки домашнього вогнища», «матері» та «берегині». Щось таке