Магиня• 08 марта 2023
Сьогодні такий день, і куди ж без такої теми?
Спілкуюсь з хлопцем. Зустрітись змоги немає, він в іншому місті. Багато пише про те, що я йому подобаюсь. Сьогодні 8 березня. Ні, ні, я не чекаю нічого матеріального. Але невже йому важко було відправити навіть просто картинку? Як Ви думаєте? Якось відразу не те мені все. Сьогодні зранку спілкувались, навіть не згадав, хоча всі про це знають. Я неправа? Я нічого писати йому щодо цього не буду, але просто зроблю висновки.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Моєму сину 23 він поняття не має про якість там 8 березня, радянське минуле це для нього.
наКоблучках• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Це міжнародний день. До чого тут срср. Європа святкує. О богі
Агент Пинкертона• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Но вы же точно родом из советского прошлого. У вас в семье не праздновали его сразу после распада?)
Кривая спроса• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Дуже дивно, бо діти 7-10 років знають
Магиня
• 08 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Так, Ви праві.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Молодь не святкує.
Розавенная• 08 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Господи, что у наших женщин в голове
Тролі ніяк не вгамуються
Клевотница• 08 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Во во🤦🏻♀️Вже все до того ссср ліплять
вареный_look• 08 марта 2023
Он вас не ценит все женщины ждут внимание тем более в такой день он что с юпитера этот ваш хлопец.
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В нас не святкували взагалі ніколи.
наКоблучках• 08 марта 2023
Автор. Можливо ваш хлопець не знає що сьогодні 8 число. Я так дні народження забуваю . Пам´ятаю коли і у кого. Але можу просто не подивитись на дату. Ще тільки ранок
Морковку дай• 08 марта 2023
Ответ дляКривая спроса
Дуже дивно, бо діти 7-10 років знають
Сегодня у всего класса мастер класс по лепке из глины. Никакой радянщины и обязаловки.
НЛОша• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Аякже, віримо. Він і в школі не вчився і зараз в лісі живе, молодець пацан.
Тумба-юмба• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Он никогда из дома не выходил, нет интернета связи и друзей?
Магиня
• 08 марта 2023
Ответ дляБывает и такое
Він правий мабуть розумний
Я б швидше описала це «хитрий».
Краля-Галя• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Ну прям таки ’не має поняття’. Разве с распадом СССР в 1991 году этот праздник отменили и в Украине не праздновали? Или он живёт в другой стране?
Божий одуванчик• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Молодь не святкує.
Чего это. Все вон с цветами бегают второй день. Празднуют, еще и как.
Обижулька• 08 марта 2023
Та не вгадаєш що краще. Обов´зкові вітання бо так треба ,або взагалі ігнор. У моєї доньки чоловік перед святами взагалі завжди з нею сварився ,мабуть щоб подарунок не дарувати. Ніхто не вгадає що у таких у голові((Мій завжди вітав ,при цьму гуляє як кабелина.
Пэрисхилтонша• 08 марта 2023
Коли нічого хорошого не очікуєш - живеться прекрасно !
А як тільки починаєш собі щось фантазувати , очікувати , а в результаті
Очікування - реальність , зразу поганий настрій і тд . Будьте холодною сьогодні
Ручки-Крючки• 08 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
А моєму 10, і він поздоровив своїх знайомих дівчат, бабусю, тітку, мене. Всім приємно. Яка різниця, яких часів свято. Завжди приємне поздоровлення. До речі, у Верховній Раді сьогодні вітають жінок, ще і як. Стіл буде. Зранку була там, так підготовка повним ходом. Це ж люди, які кричать, що то вже не наше свято))).
У нас теж поздоровили, це ЗСУ. Я військовослужбовець.
ДаЗдраПерма• 08 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Во во🤦🏻♀️Вже все до того ссср ліплять
Для мене це таки радянщина. За особистими відчуттями. Рада за тих, кому радісно, але мені сьогодні від усіх тих повідомлень хочеться забитися під стіл і перечекати до завтра))
Ашотакоя• 08 марта 2023
Ответ дляКривая спроса
Що свято весни і жінок
Свято осені і чоловіків коли?