Магиня• 08 марта 2023

Сьогодні такий день, і куди ж без такої теми?

Спілкуюсь з хлопцем. Зустрітись змоги немає, він в іншому місті. Багато пише про те, що я йому подобаюсь. Сьогодні 8 березня. Ні, ні, я не чекаю нічого матеріального. Але невже йому важко було відправити навіть просто картинку? Як Ви думаєте? Якось відразу не те мені все. Сьогодні зранку спілкувались, навіть не згадав, хоча всі про це знають. Я неправа? Я нічого писати йому щодо цього не буду, але просто зроблю висновки.
Мая твая не панимать• 09 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Ашотакоя• 09 марта 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
Чудо в декрете• 09 марта 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А в нас сьогодні - день української жінки. І всіх жінок. І весни.
Хочуть купити, хай разом з нами святкують. Бо не як у вас, вони попереду (то ваш комплекс меншовартості говорить), ні, вони за нами займали.
Істоію свята почитайте
Це у вас комплекс меншовартості) а я жінка кожен день, не раз в рік, подарунки чудові не в день коли ПОВИНЕН) І квіти також)
Баксы_сдам• 09 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Наших по всей Европе полно. Потому и празднует.
А так, они про праздник знают, но не более
Наши салютов на 8 марта не запускают, даже в Украине до войны)
А местные этот праздник знают и поздравляют и цветочки дарят женщинам.
Доль Чекомбана• 09 марта 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Мило, но видно не везде
СирОжино пирОжино• 09 марта 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Істоію свята почитайте
Не повинен, то й не повинен. Хіба вашого чоловіка хтось заставляв бігти за букетом чи дарувати Вам подарунок? Ні, кожен сам вирішує шо й коли дарувати власній жінці, матері, дочці, співробітниці. Ну ваш вирішив Вам не дарувати вчора нічого. А зриваєтесь Ви на мені.