ШобВам_КакНам• 08 марта 2023

8 березня закордоном ?

Хто зараз в Європі , чи святкують там 8 березня Міжнародний жіночий день ?
всегдаДаДа• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
У них сегодня день-оргазм.
Это ж целых пиисят грн на цветы тратить не надо!!!
Сколько пива купить можно
Ржу
Бедняги
автор ШобВам_КакНам • 08 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Москалі при чому тут ?
Изучите историю
Я це прекрасно знаю. А ви в курсі чому його хочуть відмінити ?
всегдаДаДа• 08 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Не відмінять
Розавенная• 08 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Не хочуть. В Дие наголосовали на 62 % вихідний день.
А я женатая• 08 марта 2023
Да, нас сегодня поздравляли с Международным женским днём!!! Преподаватель на курсах. Германия
автор ШобВам_КакНам • 08 марта 2023
Ответ дляРозавенная
Дабре, якщо прислухаються до наших думок.
А я женатая• 08 марта 2023
Ответ длякурасаны
не святкують. Лише святкують старі москальські кгбстські асвабадітєльніци бушні
Очень жаль,что что сейчас достаточно думать так как Вы пишите. Узко, ограничено, приметивно
АнтиТроль• 08 марта 2023
Автор, я вот не пойму, почему какой день подряд на советчице такие темы, что нельзя в гугл посмотреть какие страны отмечают?
Колупалочка• 08 марта 2023
В цьому році ще не буде вихідний день, а на той рік вже знов буде!
Будемо святкувати!
Всім дівчатам 💐
Решті вдало поплювати🐍
Регионщица• 08 марта 2023
Не святкують - робочий день. З квітами чоловіків на вулицях не видно
Але прийшли на пошту повідомлення із знижками для жінок - 20%. На взуття, на одяг Esprit з кодом strong, на парфуми.
пьЯНА• 08 марта 2023
Ответ дляАнтиТроль
УмнО!

В настоящее время 8 марта отмечается как Международный женский день (либо как День женщины, День матери и т. д.) и является нерабочим праздничным днем во всех странах бывшего СССР. Исключения составляют Латвия, Литва и Эстония[16].

В Китае предусмотрен укороченный рабочий день только для женщин[17]. В Германии 8 марта является с 2019 года региональным праздником и выходным днём в Берлине[18]

Поэтому как бы не хотелось нападать на 1 комментатора, она права
Регионщица• 08 марта 2023
Ответ длякурасаны
прошу перелік ПРАВ жінок яких немає у них і є у ЧОЛОВІКІВ.
А тоді поговоримо
В цілому у світі і досі ЗП чоловіків вища у тій самій професії, ніж у жінок, наприклад.
ХвостПистолетом• 08 марта 2023
Словаччина. Святкують. Але не вихідний.
Дама_из_рекламы• 08 марта 2023
Польща,святкують,але не вихідний,в школі дівчатам завжди дарують подарунки,молодша школа
курасаны• 08 марта 2023
Ответ дляРегионщица
автор ШобВам_КакНам • 08 марта 2023
Ответ дляАнтиТроль
А пАгАвАрить з реальними людьми ?
Я натуралка• 08 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
При чем здесь это?
Это международный день за права женщин
Я лично тоже в шоке с этих высказываний. У меня парень из Италии, сегодня меня поздравил с праздником. Он не москаль)))
Библиотекарь• 08 марта 2023
Британія. Не бачу святкування, от до Пасхи готуватись почали, як тільки НР закінчився.
всегдаДаДа• 08 марта 2023
Ответ дляЯ натуралка
Так москали вообще никакого отношения не имеют к созданию этого праздника
автор ШобВам_КакНам • 08 марта 2023
Ответ дляЯ натуралка
Дякую. І це не бувша соціалістична країна.
Регионщица• 08 марта 2023
Ответ длякурасаны
Вам смішно? А європейські жінки за такі права виходять на масові мітинги, уявляєте?
курасаны• 08 марта 2023
Ответ дляРегионщица
зайшла у відділення банку вчора. Сидить 6!!! жінок і 0 чоловіків. Де рівність
мимАпроходила• 08 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Живу в стране ес давно. Не беженка, то есть не первое мое 8 марта тут. Не празднуют. По значимости важней День матери
Погоджусь. На день матері все зачинено, вихідний. Сьогодні робочий день, все працює.В нас в школі ввечері батьківські збори.
Зустріла на вулиці декілька людей з квітами, але не можу сказати чи це місцеві, можливо і наші чи узкі.
Всех анонимов аноним• 08 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
сами москали так не думают. Они вообще все придумали и ко всему имеют отношение. По их мнению! И многие же ведутся.
всегдаДаДа• 08 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та похер на них
Ноль
Пустое место
Полиэтиленовый привет• 08 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
В нас хочуть відмінити це свято, бо воно москальське або радянське. Мені цікаво почути від людей ,що живуть в інших країнах, чи там його святкують.
І це свято не тільки жіноче, але й свято весни. Я не хочу його святкувати 25 лютого, на другий день після початку війни і причому тут Леся Українка .
Розумію, що зараз не до свят, але тут дійсно повно тем про подарунки і привітання .
никто отменить не собирается, очень плохо вы воспринимаете инфо, отменить выходной только хотели, а такие как вы перекрутили с ног на голову, и продолжают это дальше.
Следующее 9 мая?
Фантазерша• 08 марта 2023
Германия. Не празднуют.
Лучшее поздравление, чтобы ЗСУ сегодня больше 2000 кацапов за сутки шлепнули
ПоЗиТиВнАя• 08 марта 2023
Ответ длякурасаны
А тоді поговоримо
Історію почитайте. Боролись тодв, щоб мали право голосувати на виборах, рівна оплата праці, шоб брали на вакансії не тільки чоловіків, а й жінок... Це ж не одного року свято, ну ви даєте
ТихоЯ• 08 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
хто це хоче?
ПоЗиТиВнАя• 08 марта 2023
Ответ длякурасаны
А тоді поговоримо
Наприклад, лише декілька років як дозволили жінкам обіймати наприклад посаду льотчика