Lusapasika• 08 марта 2023

США ожидают победу ВСУ в 2023 / По материалам слушаний Конгресса /

lisulya• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
У нас це теж заплановано. На вересень 2023.
Законопроект 9009-03
О, і 8 березня не приберуть? Логічно. Незважаючи на всі посили, сьогодні і старі й малі були з квітами (спеціально спостерігала). І навіть кум, великий противник всього радянського, мене привітав.
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
та ні, то певно чи вона щось не так зрозуміла, чи сама по собі влітку ту-ту додому
Бо всі, хто в Німеччині, продовжують свої ВНЖ - вже до 24 року
В сша по- іншому
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
я такий же ’диванний експерт’, але моя думка: розуміючи/прогнозуючи/знаючи/тощо про НАШУ ПЕРЕМОГУ в 2023 році, навряд чи вони б писали про роки(
Законопроект 9009-3
Tatius_ka• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
В сша по- іншому
та дай боже скорше вже НАША ПЕРЕМОГА
А там - відбудуємо і збудуємо, відновимо і налагодимо...
Аби мирне небо і рідні-близькі живі-здорові поряд!
Болаболик• 08 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Подруги за кордоном Іспанія і Германія. Їм вже натякають що влітку додому.
Да 😹мои мне звонят жалуются , что Испания им напоминает что их карты действительны до 24 гг и типо потом
Хотя многие мои пристроились и остаются на пмж
Интересно что там Франция ? :)
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
так в Німеччині ті, хто мав на рік, вже продовжують на 2024 рік - тому про які натяки додому мова?((
Писали про натяки в Іспанії, а я про натяки в США .
Про Німеччину ніхто начебто не писав
Success2013• 08 марта 2023
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
Ну вот пусть своих детёнышей возвращают из Эвропы и Америки и покажут,как это ’до останнього украинця’,а то пока только яйца по 170 и гуманитрка украденная.И это я молчу уже про то,что Форбс выкатил список этих слуг с их стариками,сколоченными на войне.
автор Lusapasika • 08 марта 2023
Можливо,деякі країни продлять захист,бо як людям повертатися -все заміновано,жити де.То 24 рік і буде роком відбудови,якщо захист до 25р.Логічно так.
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляlisulya
Ну, 8.03 це день Весни.
’Порадував’ 6.06 день цвітіння вишні :) з цього приводу у нас буде вихідний
автор Lusapasika • 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
В сша по- іншому
США за липень кажуть,бо восени запускається передвиборча агітація.
Tatius_ka• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Законопроект 9009-3
21 вересня - офіційни День Миру
Можливо одним законом хочуть ’адаптувати’ на майбутнє
Болаболик• 08 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Ну да по сути моим знакомым Мариуполь некуда возвращаться, домов нет , ну и Херсон
rybka21• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
21 вересня - офіційни День Миру
так, але він не був державним святом і вихідним днем в Україні
lisulya• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Ну, 8.03 це день Весни.
А це правдивий документ, Ви скрінили? Чи чужі скріни взяли? Наче в нас вишні раніше цвітуть)
Tatius_ka• 08 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну я логіки в Дні цвыітіння вишні не бачу))))))))))))

п.я. я тільки ЗА перемогу))
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
21 вересня - офіційни День Миру
Там розписано - день святкування перемоги України над російською агресією. Все чітко написано.
До речі, слово ВІЙНА написати посоромились. Вона ж досі так і не оголошена ніким. Ні нами, ні рашкою. Якась там агресія, подумаєш.
Сволочі
Tatius_ka• 08 марта 2023
Ответ дляlisulya
правдивий - гуглила, бачила
lisulya• 08 марта 2023
Ответ дляTatius_ka
правдивий - гуглила, бачила
Супер
Снежка1• 08 марта 2023
Ответ дляlisulya
Погугліть
rybka21• 08 марта 2023
Ответ дляlisulya
я тільки що дивилась на сайті ВР
все є
Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю
України щодо встановлення святкових неробочих днів
Верховна Рада України постановляє:
I. У статті 73 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної
Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375):
у назві статті після слова «святкові» видалити літеру «і»;
частину першу та другу викласти у такій редакції:
«Встановити такі святкові неробочі дні:
1 січня - Новий рік
8 березня - День весни
1 травня - День подяки праці
06 червня - День цвітіння української вишні
28 червня - День Конституції України
28 липня - День Української Державності
24 серпня - День незалежності України
21 вересня - День миру
14 жовтня - День захисників і захисниць України
10 листопада - День поваги до віку.
Робота також не провадиться в дні релігійних свят:
25 грудня - Різдво Христове
один день (неділя) - Пасха (Великдень)»;
у частині третій слова «до трьох днів відпочинку» замінити словами «до
двох днів відпочинку»
sandra-ko• 08 марта 2023
Ответ дляYegonyashka
продлевают защиту в Европе до 2025года, сегодня была в сми информация
Дайте ссылку
lisulya• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Погугліть
Повірю всім, погуглю завтра, на свіжу голову. Так втомилась, що телефон ледь тримаю.
ёжовые рукавицы• 08 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Їм просто надоїло їх ´´содержать´´
Tatius_ka• 08 марта 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Їм просто надоїло їх ´´содержать´´
Ну чому? Та ж Німеччина (на мою думку) зацікавлена залишити українців, що після курсів підуть арбайтен
AniW• 08 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Влітку якого року?
ёжовые рукавицы• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Законопроект 9009-03
Що за абсурд? Це якийсь фейк
prosto_aisha• 08 марта 2023
Ответ дляAniW
Влітку якого року?
Цього року
kryasanchik• 08 марта 2023
Ответ дляYegonyashka
Я на днях продлила аусвайс до 4 марта 2024 года
Любовь 78• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Законопроект 9009-03
Нічого в нас не заплановано, Міжнародний день миру відзначають давно 21 вересня
Ekaтeрина• 08 марта 2023
Ответ дляСнежка1
Законопроект 9009-03
Не вводите людей в заблуждение.
21 сентября- это Международный день мира.
Утверждён ООН в 2002 г. и празднуется во всем мире и у нас в том числе.