Zelenkа• 08 марта 2023

Хвилювалочка просто так

Амарилис• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мені не лізе вже, дві пачки не відкриті лежать на кухні, а з однієї тільки ті, де карамелька всередині, тягаю.
З начинкою і я люблю, але ніт, ці равлики чисто лакричні.

Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляok1904
Покійній в кінці місяця було б 43, вона молодша за мене.
Очень жаль
Но зато,видите, как получилось:пришла другая сестра ещё и с наследством
Амарилис• 08 марта 2023
Ответ дляGrga
Прості? Чи з чимось? А не знаєте такі червоні довги як патички, це теж лакриця?
Не знаю. Лакриця чорна зазвичай.
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляvasilisaya
А я вспомнила, как мне родственница рассказывала о своей приятельнице из пригорода Киева, было прошлой весной, как рашисты согнали их в холодный подвал, приказали раздеться догола и лечь на пол лицом вниз..а утром пришли и сказали- с праздником 8 марта, одевайтесь...
Тварини.... тварі невинищені, невбиті поки що
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Пацан сказав - пацан здєлав🫠
Блииин, как аппетитно!
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А друга яка?
Про 200 грн на 3 дня
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляGrga
Нє, то для нормальних людей, їжте!

автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Про 200 грн на 3 дня
Танькина?))) ГГГГ
ok1904• 08 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Боже, мої що не роби матюкається і ричить як трактор, я до чоловіка звернутися не можу що б вона не гавкнула
Ну, о таки такса. Якби Белла вміла говорити... Ото б нам накомандувала. В нас ще 5 місячна молода хаскі Джесіка, росте як на дріжжах! Тут ще до розумниці далнко, дитина-дитиною, виховує брат, в неї нова розвага якщо погано закріплене відро з водою, перекинути воду, потім відчепити і гратися(всовувати у відро голову, качати по вольєру, носитися з ним), поки не зламати (якщо пластикове).
ok1904• 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Очень жаль
Десь так.
Grga• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нє, то для нормальних людей, їжте!
Я до лакриці Ок 😂🦦
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Танькина?))) ГГГГ
Ну да
А Вы какую тему имели ввиду:про бюджетный ДР?
ok1904• 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Очень жаль
Цікаво, що вона військова волонтерка, допомагає з амуніцією.
Давненько вона в космо маркетингом займалася, зараз в аспірантуру поступила, вирішила зайнятися науковою діяльністю(для душі), щоб хоч трошки наздогнати свою маму , професорку з економічних наук (у сестри самостійнл зароблена квартира, машина, дитина вже є)
tarveldy• 08 марта 2023
Ответ дляok1904

Я хочу це бачить))) заводьте ютуб канал
ok1904• 08 марта 2023
Ответ дляtarveldy

Я хочу це бачить))) заводьте ютуб канал
ой, кожен день від Джесіки сюрпризи. Наче від малої дитини. Таке враження, що в неї не лапи передні, а майже руки наче у мавп, вона ними риє, розплутує металеву сітку тощо, активна як весняний струмок.
МДТ• 08 марта 2023
Ответ дляok1904
Ох, ці щенята великопордні) мій корс поки ріс, перерив все подвір´я, все в норах було, перегриз все, що можна було, улюбленим заняттям було пробратись на грядки. Ой, скільки збитків від нього, але й радості хватало. Помер 2 роки тому, а я досі сумую.
frumoasa17• 08 марта 2023
Хаилювалочка-болталочка
Зі святом
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А ці жаби не обісрали і досі мою жрачку
То меня не было.
Но я пришла
frumoasa17• 08 марта 2023
Ответ дляok1904
Ну, сьогодні поховала сестру(померла в суботу, вона не витримала лікування: нещасний випадок під час лікування), але на похорон приїхала двоюрідна сестра , киянка, з якою я не спілкувалася більше 30 років, ще з шкільних років, через її батька, мого дядька. Відвідала вона і дім моєї мами і в мене погостювала. От так я знову маю рідну кров поряд . Дуже неочікувані події.
Мої співчуття вам.

Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
То меня не было.
Но я пришла
Я вчера посмеялась с Вашего коммента о походе Зеленки в Розетку 😂
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
То вы ещё не видели, что мы в Вайбере пишем друг другу
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Ого,даже так?
Вот это Вы нашли родственную душу 😂
Колючая Роза• 08 марта 2023
а в мене нещодавно побувала поліція))) в них написана моя квартира, якийсь козел, дзвонить на 102 і каже шо його порізала поліція))))) а я думаю, шо за двіж зранку - поліція, швидка....ото комусь скучно.
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ну да
Точно зараз не скажу, в топі
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ для Просто я
То меня не было.
Но я пришла
Жабу хвилями принесло
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
То вона ще дачу не купила)))
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Точно зараз не скажу, в топі
Да?
А какая,о чем?
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляКолючая Роза
Наша полюція - кончені створіння
автор Zelenkа • 08 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да?
А какая,о чем?
Бюджетный ДР, якось так
Nata.t.1970• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
То вона ще дачу не купила)))
С Вами по соседству?
Так это же классно!Веселое настроение будет всегда 😂