Добродійка• 09 марта 2023

Ви вмієте шити одяг?

Ви вмієте шити одяг? Плаття, спіднички чи просто білизну?
Шили комусь на замовлення чи просто для своїх?
А мріяли про свій бренд і таке інше? )))
Або хоч свою маленьку майстерню, щоб шити і через соцмережі продавати
Результат:
вже голосів: 83
25 (30.12%) Пришиваю гудзики
17 (20.48%) Шила, але це в минулому
15 (18.07%) Не вмію голку тримати
13 (15.66%) Шию, але тільки собі
12 (14.46%) Шию, але тільки дя своїх
1 (1.2%) Шию на замовлення
Love_Love_Love_• 09 марта 2023
Ще мені цього не хватало)))
Я гудзики в ательє пришиваю
ТетяСвета-МечтаПоэта• 09 марта 2023
Боже что там шить
Шью и платья и костюмы для себя и все что хочешь
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Кілька речей знайомим пошила, і тепер поки тільки собі
Sunny772• 09 марта 2023
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
Боже что там шить
Підкажіть, будь-ласка де ви навчились шити пбо можливо які курси, відео курси подивитись? Завчасно дякую.
Зяблик протестант• 09 марта 2023
Шить могу только самое простое. Редко своим шью. Вот костюм на новый год шила. Может и хотела б больше , но не умею, не училась нигде
Ряженка• 09 марта 2023
Вы думаете, что продажа ’сампошива’ через соцсети будет иметь успех?
Запыхалась• 09 марта 2023
Раньше шила и выкройки строила. В школе научили. Теперь вроде как не нужно это)
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляРяженка
У багатьох це добре виходить.
Зрозуміло, що треба вкладатися в рекламу, уміти гарно знімати і ще багато чого
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Що вони сказали? Сподобалось?
tarveldy• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
У багатьох це добре виходить.

У мене для вас погані новини, це все просто пісок
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Що вони сказали? Сподобалось?
Я тоді тільки навчалась шити, і практикувалась саме. Загалом сказали що подобається, але крій одної речі вийшов трохи не такий як зпочатку задумувалось, але то нічого
ТетяСвета-МечтаПоэта• 09 марта 2023
Ответ дляSunny772
Какие курсы? Какие видео? Сама рукой и умом
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Ответ дляtarveldy

В якому розумінні?
Скользкая• 09 марта 2023
я когда-то шила очень хорошо, в 90-е это сильно выручало студенческую молодость. Сейчас не вижу смысла - ткани дорогие, проще купить. Тем более сейчас в моде не вычурность, а элегантная простота.
Лепешечка• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
У багатьох це добре виходить.
В оборудование и знания для начала
Без нормального оверлока на продажу шить не получится
Вкаблучках• 09 марта 2023
Шию штори, подушки, підриваю усе собі та батькам, дочкам шию сукні на дитячі ранки та просто так.
Диверсификация• 09 марта 2023
Шити вмію. Шию собі та своїй родині.
Ряженка• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
У багатьох це добре виходить.
Шьёшь одежду не на заказ и не по индивидуальным меркам и кто-то это покупает только потому, что фото красивые? Удивительное рядом
tarveldy• 09 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
В якому розумінні?
В тому, що то вже єрунда у порівнянні з усим тим шабашем пов´язаним з пошивом одягу
Цим можуть займатися лише відбиті фанати, за майже 18 років в ЛП , ті шо зараз працюють у цій сфері, починали 10-15 років тому, молодих-нових втстачає максимум на 2 колекції
Sunny772• 09 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
И.О. человека• 09 марта 2023
В мене була вчитель трудового навчання саме вчитель з великої літери.
Той хто хотів навчився в неї всьому навчився.
Шити вишивати зв´язати.
Я їй дуже вдячна.
Мені ніхто не вірить що я вчилась шити тільки в школі :)
Була в дикреті то шила тунікі муслінові як раз був пік на них продажу.
За літо заробила дуже гарно, купила нову машинку швейну, потім оверлок. Оновила та би мовити техніку.
Потім толстовки знайомим та на замовлення.
Або наприклад на 60й розмір))))
Шью по сезону і треба дивитись що саме зараз популярне модне.
Для мене зараз це доп дохід і моє улюленне хоббі.
Диверсификация• 09 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
Шити вишивати зв´язати.
Я їй дуже вдячна.
Або наприклад на 60й розмір))))
А який у вас зараз оверлок?
Душа потребує нового
Светка-пипетка• 09 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
Шити вишивати зв´язати.
Я їй дуже вдячна.
Або наприклад на 60й розмір))))
молодец
Seehund• 09 марта 2023
Умею, шила для своих. К сожалению всю технику оставила при отъезде. Сейчас купить нет возможности.
parele• 09 марта 2023
Умею. И на заказ шила какое-то время, и даже успешно продавала свое умение какое-то время на кидстафф. Но потом основная работа поглотила с головой, забросила шитье. Нет времени. Да и вдохновение не особо посещает пока)
Жерица ночи• 09 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
А який у вас зараз оверлок?
Душа потребує нового
Беріть промисловий. То точно услада для душі))
Жерица ночи• 09 марта 2023
Самоучка, шию для себе і для сім´ї. Трохи для друзів і знайомих шию, буває, але не часто, бо і для своїх сил/часу не на все вистачає.
Не гоню• 09 марта 2023
Шила в минулому, зламалась машинка тепер не шию. Немає натхнення і грошей знайти майстра щоб справити машинку
Диверсификация• 09 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ой, це точно услада для душі)
Але для промислового в мене немає місця.

Зараз в мене джаноме т-34. Найпростіший по суті оверлок. Хочу щось більш потужне.
__Jane__• 09 марта 2023
Шью шторы и постельное белье( для себя). Еще могу платье сшить,если есть вдохновение.