Добродійка• 09 марта 2023

Ви вмієте шити одяг?

Ви вмієте шити одяг? Плаття, спіднички чи просто білизну?
Шили комусь на замовлення чи просто для своїх?
А мріяли про свій бренд і таке інше? )))
Або хоч свою маленьку майстерню, щоб шити і через соцмережі продавати
Результат:
вже голосів: 83
25 (30.12%) Пришиваю гудзики
17 (20.48%) Шила, але це в минулому
15 (18.07%) Не вмію голку тримати
13 (15.66%) Шию, але тільки собі
12 (14.46%) Шию, але тільки дя своїх
1 (1.2%) Шию на замовлення
ТыЧиНеТЫ• 09 марта 2023
Шью, вяжу себе и детям. Умею шить все от нижнего белья до верхней одежды.
На заказ шить не вижу смысла, если полно доступной одежды, распродажи, инстаграм.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляSunny772
Підкажіть, будь-ласка де ви навчились шити пбо можливо які курси, відео курси подивитись? Завчасно дякую.
В ютубі купа інформації, вибирайте, хто вам подобається і дивіться. Я шию по готових викрійках, купую в інеті, або з бурди. Там завжди описується всесь пошив. Якщо не зрозуміло, шукаєте відео на ютубі, що конкретно цікавить. Наприклад, як правильно посадити рукав, як втачати комірець і тд. Якщо хочете навчитися будувати викрійки самі, теж є купа відеоуроків. Нажаль класні готові викрійки є лише російські. Тому почніть з журналів.
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
В мене була вчитель трудового навчання саме вчитель з великої літери.
Той хто хотів навчився в неї всьому навчився.
Шити вишивати зв´язати.
Я їй дуже вдячна.
Мені ніхто не вірить що я вчилась шити тільки в школі :)
Була в дикреті то шила тунікі муслінові як раз був пік на них продажу.
За літо заробила дуже гарно, купила нову машинку швейну, потім оверлок. Оновила та би мовити техніку.
Потім толстовки знайомим та на замовлення.
Або наприклад на 60й розмір))))
Шью по сезону і треба дивитись що саме зараз популярне модне.
Для мене зараз це доп дохід і моє улюленне хоббі.
Це все дуже круто, без сумніву.
Але у мене питання.
Я теж багато чого навчилася на трудовому.
Тому питання. Невже сучасні машинки не мають режиму оверлока?
Мені здається, точно мають.
Тоді чому його купувати окремо?
Невже він такий незамінний?
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене теж ситуація, коли класна інформація на якусь тему є тільки у російських авторів.
І що робити з цим?
Гопница-Советчица• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Це все дуже круто, без сумніву.
Але у мене питання.
Мені здається, точно мають.
Тоді чому його купувати окремо?
Невже він такий незамінний?
Сучасні машинки мають функцію обробки краю, але це імітація оверлоку. З оверлоком працювати то кайф. Ну і вид аккуратніше і профессійніше
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Ответ дляparele
Умею. И на заказ шила какое-то время, и даже успешно продавала свое умение какое-то время на кидстафф. Но потом основная работа поглотила с головой, забросила шитье. Нет времени. Да и вдохновение не особо посещает пока)
А яка основна робота?
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ну вам видніше, ви цим займаєтесь
Удачі і хай руки не болять
parele• 09 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
А яка основна робота?
Финансист)
parele• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Це все дуже круто, без сумніву.
Але у мене питання.
Мені здається, точно мають.
Тоді чому його купувати окремо?
Невже він такий незамінний?
Нет, это не то пальто))
Гопница-Советчица• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Ну вам видніше, ви цим займаєтесь
Удачі і хай руки не болять
Дякую за добрі побажання. Я шиттям займаюсь іноді і для задоволення. Це моє хоббі. Мама шила в свої часи на замовлення, хоч теж не профессійно, але треба було виживати. І я дивлячись на неї, теж почала шити. Тим більш це були роки тотал дефіциту. В свої 15 років я шила собі і подружці ’фірмові’ шмотки. В декреті трошки шила дитячі речі на продаж. Але ж розуміла що в мене не кращий рівень виконання, а на той час по тв була передача, де навчали шити по Бурді. Я взагалі тоді була фанат Бурди, скуповувала ці журнали, всі мої викройки були звідтілля. Вже давно їх не купую, відвернуло. Шила для себе, обшивала всю свою родину. А потім якось так закортіло оверлоку, шо прям хочу-неможу. Дуже радію, шо купила. Але вже давно мало шию, тільки під настрій шось творю. А раніш сижу на роботі і всі думки, щоб скоріше додому і шити. Ще дуже ’люблю’ секонд перешивати і відрізи тканин там купую, такі тканини трапляються, що коштують баснословні гроші. От вчора пошила з відрізу дикого шовку доньці наволочки, на її ж прохання, шовк классний для волосся. То вона мені не повірила що то моє творіння, хоч і сама їх замовляла на пошив. Вона просто не знала, що в мене є новий відріз такої тканини. А я її в секонді купила за смішні гроші.
Гопница-Советчица• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
І що робити з цим?
Як би ми не навиділи ту русню, але комунікаційність все рівно буде. Я десь з півроку не могла нічого росіянського сприймати. Зараз потрошку, але дивлюсь те, що мене цікавить. І якщо проводити паралелі з гітлерівською Германією, то не зважаючі на той жах, що тоді коївся, людство не перестало користуватись нічим німецьким, їх розробками в науці, техніці, медицині,культурі. А зараз теж саме відбувається і з нашим сусідом.
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Точно! А якщо взагалі лише з трикотажем працювати, то можна і одним оверлоком обійтися, без швейної машини
Инфотуфелька• 09 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Нє, ну якщо безкоштовно у вільному доступі то ще куди не йшло. А от купувати у них щось вже зась.
Гопница-Советчица• 09 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Так, теж так вважаю.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
І що робити з цим?
Це ж вам пряма підказка)) займіться не пошивом одягу, а розробкою лекал. Ця ніша в Україні вільна. Я в інстаграм знайшла єдину людину, яка створює викрійки. Але це зовсім не те, що пропонують російські дівчата. Хотілося б щось більш стильне, модне, а не лише спортивні костюми, які можно легко самому моделювати маючи лише одну вдалу викрійку.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Це все дуже круто, без сумніву.
Але у мене питання.
Мені здається, точно мають.
Тоді чому його купувати окремо?
Невже він такий незамінний?
Повірте, незамінний. Машинку можно купити саму простеньку, та купа строчок зовсім не потрібна. А от оверлок має бути обов‘язково і не самий дешевий.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Нормальних викрійок у вільному доступі майже немає. Не купую нічого з початку війни, якось обійдусь. А відеоуроки на ютубі чому б і подивитись.
Пишна молодиця• 09 марта 2023
Умію, не шию: немає часу, вигідніше купити, такий чудовий вибір зараз, а от в 90-х шиття рятувало...
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ого, я думала, навпаки, машинку треба саму круту))
автор Добродійка • 09 марта 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Щодо костюмів, мені здається, там можна взагалі розпороти старий, але добре викроєний
Ось і викрійки
АфродитаПетровна• 09 марта 2023
Сейчас хожу на курсы кройки и шитья) для себя. Что перешить, пошить, ушить и т.д. Машинку купила пару лет назад, теперь хочу научиться более-менее прилично шить.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Ось і викрійки
Трикотаж витягуєть під час носки, ідеальна посадка не вийде. Краще раз купити, або побудувати самому, а потім вже моделювати. Це щодо штанів, верх можно. Але краще все-таки знати хоча б якісь ази. Якщо в вашому місті є курси шиття, я б рекомендувала походити. Я купила машинку і навіть строчити не вміла. Пішла на курси, але не з нуля, а для тих хто вже хоч щось вмів. Нас вчили саме робити викрійки. Групу закрили через пару місяців. Але завдяки цим курсам я почала потроху шити.
Одна_на_всей_планете• 09 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Научитесь. Шить это классно. Сейчас такой выбор тканей. Я залипаю на магазины с итальянскими. Купила отрез белого твида на жакет и началась война, не успела сшить. Теперь уже и модель ту не хочу и похудела сильно, выкройка не подойдет. В бурде не нахожу ничего интересного, а купить выкройку больше негде. Вот лежит, ждет своего часа, а я уже присматриваюсь к пальтовке максмара))
olkabarabolka20• 10 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Це все дуже круто, без сумніву.
Але у мене питання.
Мені здається, точно мають.
Тоді чому його купувати окремо?
Невже він такий незамінний?
Є багато способів обійтися без оверлоку. Якщо це не трикотаж, то я віддаю перевагу іншим обробкам. Виходить гарніше, ніж оверлок. І дорожче)
olkabarabolka20• 10 марта 2023
Шию в основному для себе і для своїх. Іноді на замовлення. Але нема часу для когось шити. Сете і своїх з головою вистачає) Це ж просто хобі) Але шити вмію багато чого. І білизну, і пальто. Шила декілька разів чоловіку мазепенку (на фото). Собі - шапку-ушанку. Куртки.