09 марта 2023

Чи купили б будинок в селі, якщо там карантин через сказ?

Дівчата, нарешті знайшла будиночок в селі (600 чол населення). Все сподобалось, ціна не дешева. І ось вирішила глянути в гугл якісь новини, що відбуваються в селі. Я просто в шоці. Двічі за лютий забігали лиси і кусали тварин та людину, пісоля експертизи показало що лиси зі сказом.
Село маленьке, зразу ліс. Я планувала там жити з дитиною. Тепер не знаю що робити, відповлятись від купівлі?
Результат:
вже голосів: 82
46 (56.1%) Я б відмовилась від купівлі!
36 (43.9%) Купувати, і не морочити голову
Donnafugata 09 марта 2023
Вибачте, що запитую. А чому саме село? Чому в місто не хочете? Для дитини ж краще в місті.
Magic Noir 09 марта 2023
Не вариант. Можно же ещё поискать.
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
Вибачте, що запитую. А чому саме село? Чому в місто не хочете? Для дитини ж краще в місті.
Це приміське село, місто не далеко. Трохи грошей не вистачає на місто.
иркин 09 марта 2023
Якщо хата не крайня біля лісу, можна брати
Donnafugata 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Це приміське село, місто не далеко. Трохи грошей не вистачає на місто.
Може тоді краще зйом в місті? Придивитесь, підзбираєте грошей.
автор Модница 80х 09 марта 2023
Дівчата, що проголосували за купівлю, ви на таке б не звернули увагу? Думаю може це я дуже тривожна з війною
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляиркин
Якщо хата не крайня біля лісу, можна брати
Так, за хатою метрів через 30 ліс і гора
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
Може тоді краще зйом в місті? Придивитесь, підзбираєте грошей.
Уже не дуже вийде грошей назбирати, тож дивлюсь село.
25Lida 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Дівчата, що проголосували за купівлю, ви на таке б не звернули увагу? Думаю може це я дуже тривожна з війною
Ні, це безпека а у Вас дитина. Я б відмовилась від такої покупки. Тим більш що і ціна не маленька
4мама 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Дівчата, що проголосували за купівлю, ви на таке б не звернули увагу? Думаю може це я дуже тривожна з війною
Проголосувала за купівлю, бо вже 15 років живу в лісі серед лисиць, вовків, зайців, ведмедів. Якось розминаємось одне з одним.
4мама 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Так, за хатою метрів через 30 ліс і гора
Гора? Ви десь у наших краях?
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ для4мама
Гора? Ви десь у наших краях?
Ага, скоріш за все)
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ для4мама
Проголосувала за купівлю, бо вже 15 років живу в лісі серед лисиць, вовків, зайців, ведмедів. Якось розминаємось одне з одним.
Багато мешканців у вас в селі?
иркин 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Так, за хатою метрів через 30 ліс і гора
Не дуже...
Лисиці - природні носії сказу, якщо вони там розплодилися і лісництво з цим нічого не робить, судячи з ситуації, то ситуації можуть повторюватися.
Маракеш2016 09 марта 2023
Я б купила. Домашніх тварин вакцинують раз на рік
Скрізь є свої мінуси . Десь погана вода,десь сміттєзвалище,багато чого ще.
4мама 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Багато мешканців у вас в селі?
До тисячі, але я в 2 км вище від села. Серед лісу :)))
Donnafugata 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Уже не дуже вийде грошей назбирати, тож дивлюсь село.
Зрозуміло.
Бажаю щоб покупка була успішною. Нехай все вдається
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляиркин
Не дуже...
Лисиці - природні носії сказу, якщо вони там розплодилися і лісництво з цим нічого не робить, судячи з ситуації, то ситуації можуть повторюватися.
Так, говорять що зараз не можно їх відстрілювати то і розпродились багато. В новинах є відео, тож лисиця сама біжить і нападає, немає страху
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляМаракеш2016
Я б купила. Домашніх тварин вакцинують раз на рік
Скрізь є свої мінуси . Десь погана вода,десь сміттєзвалище,багато чого ще.
Так, собака моя щеплена, але випадок був уже двічі і різні лиси. Боюсь що розплодились там. Уже буде тривожно дитину саму випустити в двір
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
Зрозуміло.
Бажаю щоб покупка була успішною. Нехай все вдається
Дуже дякую за побажання!
Ирина-bbd0 09 марта 2023
А Вам не страшно одной с ребенком возле горы и леса? И я не о лисицах сейчас
Katarsisofwater 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Це приміське село, місто не далеко. Трохи грошей не вистачає на місто.
В других сёлах такого нет? У нас тоже были когда-то лицы бешеные. Обычно люди заражаются в тот период, когда болезнь делает животное ласковым. Оно не боится людей, поэтому те хотят его приручить и погладить. А потом цап. Так что главное научить ребёнка избегать диких животных
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А Вам не страшно одной с ребенком возле горы и леса? И я не о лисицах сейчас
Ну там улица, соседи рядом, а огород у всех виходит в лес.
VivaForever 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Так, собака моя щеплена, але випадок був уже двічі і різні лиси. Боюсь що розплодились там. Уже буде тривожно дитину саму випустити в двір
Ну и как тогда там жить? В этом и прелесть дома,что ребёнок сам во дворе гуляет
Ирина-bbd0 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Ну там улица, соседи рядом, а огород у всех виходит в лес.
Ааа .понятно. тогда удачи в покупке и пусть дом дарит счастье и уют !
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляKatarsisofwater
В других сёлах такого нет? У нас тоже были когда-то лицы бешеные. Обычно люди заражаются в тот период, когда болезнь делает животное ласковым. Оно не боится людей, поэтому те хотят его приручить и погладить. А потом цап. Так что главное научить ребёнка избегать диких животных
Сейчас гляну за соседние села. В новостях біло видео, лиса сама нападает на собаку, лезет в будку, потом на хозяина.
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ааа .понятно. тогда удачи в покупке и пусть дом дарит счастье и уют !
Спасибо большое!
Mashka21.06 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Дівчата, що проголосували за купівлю, ви на таке б не звернули увагу? Думаю може це я дуже тривожна з війною
Домик сильно близко к лесу?
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляVivaForever
Ну и как тогда там жить? В этом и прелесть дома,что ребёнок сам во дворе гуляет
Да, я однозначно теперь буду волноваться. Думаете это реальная опасность или у меня уже тревожность?
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляMashka21.06
Домик сильно близко к лесу?
за беседкой лес сразу