09 марта 2023

Чи купили б будинок в селі, якщо там карантин через сказ?

Дівчата, нарешті знайшла будиночок в селі (600 чол населення). Все сподобалось, ціна не дешева. І ось вирішила глянути в гугл якісь новини, що відбуваються в селі. Я просто в шоці. Двічі за лютий забігали лиси і кусали тварин та людину, пісоля експертизи показало що лиси зі сказом.
Село маленьке, зразу ліс. Я планувала там жити з дитиною. Тепер не знаю що робити, відповлятись від купівлі?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 82
46 (56.1%) Я б відмовилась від купівлі!
36 (43.9%) Купувати, і не морочити голову
VivaForever 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Да, я однозначно теперь буду волноваться. Думаете это реальная опасность или у меня уже тревожность?
Для меня лично сплошная опасность и от бешеных лис и от плохих людей,одинокая мама с ребенком на окраине...
Fotografkiev 09 марта 2023
А огорожа у будинку є? Як лисиця через паркан проскочить?
ksusha1155 09 марта 2023
Ні, я за цивілізацію, і ніяких диких тварин
Тыква2016 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Да, я однозначно теперь буду волноваться. Думаете это реальная опасность или у меня уже тревожность?
Заведите собаку хорошую, с прививками, и пусть ребенок гуляет. Моя выросла под охраной собаки во дворе.
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляFotografkiev
А огорожа у будинку є? Як лисиця через паркан проскочить?
Немає, тільки спереду з дороги.
автор Модница 80х 09 марта 2023
Ответ дляТыква2016
Заведите собаку хорошую, с прививками, и пусть ребенок гуляет. Моя выросла под охраной собаки во дворе.
Це гарна ідея, зараз є маленька собака, але мабудь в село треба ще й овчарка
osna 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Дівчата, що проголосували за купівлю, ви на таке б не звернули увагу? Думаю може це я дуже тривожна з війною
Ми в Румунії,тут частеньки лиси зі сказом. Нічого дивного,і раніше таке було
Fotografkiev 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
Немає, тільки спереду з дороги.
Тоді точно купляти неможна, або ви відразу огорожу зробите. І ви уявіть як дитина сама у дворі гулять зможе? Вона ж у ліс може піти.
Mashka21.06 09 марта 2023
Ответ дляМодница 80х
за беседкой лес сразу
Я бы не решилась
Тыква2016 10 марта 2023
В мене останній будинок на кутку, далі занедбане все. Це ж чудово. Гарний паркан з підмурком, добра собака і замок на воротах. І всі щасливі. Зараз дитина подорослішала, замок вже не чіпляємо, розуміє. Бо було роки 3, відчинила ворота і собаці пальцем «дядя чужий», було весело.
YaЯна 10 марта 2023
Ухти, а це де?
Купляти однозначно
птицаворона 10 марта 2023
Карантин по сказу буває періодично майже всюди. В Києві регулярно по пару підтверджених випадків за рік. Якщо купите дім і заведете тварин - вакцинуйте обов´язково щорічно, є безкоштовна державна вакцина Рабістар для тварин - дає чудові високі титри антитіл.