tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
А я помню, как мне на каникулах у дедушки на Кубани со смехом рассказывали друзья с улицы, как они ездили на экскурсию в Киев и зашли пирожков купить в перукарню)))
Они решили, что это означает ’ пекарня’)
І це Кубань.. то вони ж нащадки українців, запорізьких козаків загалом.. Ех..
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я у школі, вузі виключно української. Школа теж була українська, а як по-іншому
Я в темах про мовосрач задовбалась доводити, що були українські школи при совку. Ну бліін, у мене всі фотки з садочка - у вишиванках і віночках, або зірочка на НР. Садочок був російським військовим.
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В нас місто в принципі єврейське, торгове - так склалось історично, той же БРУМ, торгові ряди, центр старий єврейський.
Україна не може бути іншою. Так склалося історично за віки.
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
я знаю київських хлопців, євреїв, які захищають нашу країну з перших днів
Я євреїв вважаю українцями
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Нашла
Тоже слышала, и какой-то репортаж видела
https://bzh.life/gorod/musulmanskiy-rynok-edy-v-ki...
Прочитала. Цікаво, чи досі вони там торгують
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А він вирішив, що перекурня і курити на вулиці не можна)
Мы, кстати, очень выигрываем от своего двуязычия. Нам близкие языки вполне понятны.
Помню, как мы выписывали при Союзе юмористические ’ Крокодил’, ’Перець’ и ’Вожик’ ( это белорусский журнал).
И всё было понятно. А россияне тупят, им непонет ни наш язык, ни белорусский, ни другие.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Подписана в инсте на krapka.krapka
Столько фоток было с Востока Украины в вышиванках, начала прошлого столетия
До совков
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я євреїв вважаю українцями
так. я теж. тобто вони в Ізраілі по суті на висілках.
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Самой теперь интересно, я плов люблю
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Подписана в инсте на krapka.krapka
До совков
ще Білгород, Кубань, наші орнаменти , крій
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Так, ми Перець та Крокодил. Мені Перець подобався найбільш, не знаю, чому. А ще був журнал Перченя, але два або три рази всього попався мені на очі, але розуміла ще малою все)
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Подписана в инсте на krapka.krapka
До совков
центр нашої культури- Слобожанщина
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
а БРУМ це що,не знаю
Торгові ряди початку 19 століття, от жаль, на старому телефоні десь фото. Там по колу заклади і в підвальчику, а всередині сцена. І багато кав‘ярень всередині роблять столики, каву попити посидіти із піроженкою)
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
до цього око не дійшло, гляну, знайду почитаю. Я ніяк Ірваня ’Харків 1938’ і Жадана ’Ворошиловград’ не почитаю. Давно намітила. Коли зайде, то запоєм читатиму
А что за ’Ворошиловград’? Можно ссылку? Всё-таки много лет там прожила, интересно было бы почитать
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Подписана в инсте на krapka.krapka
До совков
Так Донбас заселили після голодомору манкуртами з кацапстану.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Подписана в инсте на krapka.krapka
До совков
А я в ФБ була підписана на Костю Кутвіцького, там стільки цікавих матеріалів було.. І що Ви думаєте? Його заблокували, групу ту, за ’дискримінаційний контетн’ !! Кабздець!!!
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Перець дідусь виписував, я його старалась першою схватити)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене ще в кінці 90-х сусіди виїхали, спочатку дочка поїхала, моя однолітка, потім приїздила. Десь в 2000-х я її знайшла в одноглазніках, спілкувались. Ну шо, життя в кібуцах то такоє, ти по суті, там ніхто.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Самой теперь интересно, я плов люблю
І я. Взагалі рис дуже люблю.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я це є саме доводила давно, ще навіть до 2014 року..а перед війною мене одна кацапка під анонімом правда, але матюками и прокльонами доводила, поки тему аж не видалили, чтьто тут всьо рускає
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Знайдете. Якийсь час не було онлайн.
вже є.
https://knigogo.com.ua/chitati-online/voroshylovgr...
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Да. У меня мой дедушка по отцу ( на Кубани) фамилия украинская, заканчивается на ’ ко’, но речь там русская. А вот в Ростовской области ( мы и там жили тоже))) проскакивают украинские словечки в речи.
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
ото ж. Життя на виселках.
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Ось це фото 1918 року рве їм дупи
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую))) Подивлюсь, повивчаю
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ось це фото 1918 року рве їм дупи
аж до Зеленого клину справа дійде думаєте?
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Дякую))) Подивлюсь, повивчаю
Рекомендую заклади Ласточка у підвалі - чисто ностальгійна наливайка і КУБ наверху, кава смачна.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Там українці, яких русифікували насильно..КАтька вигнала Січ і люди втікали хто куди.. Самі москалі кажуть, що не можуть зрозуміти іх діалекту
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Я історію Зеленого клину не знаю, нажаль. До свого сорому.