tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дивилась якось їжу Києва з Кацуріним і Птушкіним, як вони на мусульманський ринок їжі завітали. Тепер хочу узбецького плову там навалитись від душі)
Навіть не знала, що є такий ринок
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
От Вам і Чернівці вона колега моєї свекрухи була, ненавиділа все українське, як лиш відкрили дороги в Ізраіль, втікла з сімєю.
А, ну хай там і сидять.. Повірте, в нас багато євреїв в місті, серед них чимало тих, хто ненавидить усіх нєєвреїв, хай ідуть під свій Залізний купол, а то гої, гої та злості купа до нас
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це не чудо. Це ще і усвідомлення, що рідних не так вже і багато залишається і хочеться вже не втрачати важливий час поруч.
можливо. аж мурашки по тілу від ваших слів
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Навіть не знала, що є такий ринок
Там по п‘ятницям біля якоїсь із мечетей, локацію не знаю, свої готують для своїх після служби.
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Давно, вчився тут. Потім вже, звісно, йому пояснили)
Це через те що їм дозволялося навчатися російською. Ось вони і не вчили мову.
Я теж не з сім´ї українців за походженням, але у нас всі знають та знали українську, а тут
irina _d• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Кодись мені узбек казав, що вражений культурою, є спеціальні місця для куріння - перукарні))
А я помню, как мне на каникулах у дедушки на Кубани со смехом рассказывали друзья с улицы, как они ездили на экскурсию в Киев и зашли пирожков купить в перукарню)))
Они решили, что это означает ’ пекарня’)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
У нас дуже крута єврейська община, яка підтримує воїнів, дуже класні люди!
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А мені одна жіночка казала, що вирішала, що перукарна то правльня, від слова перу.
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це був інститут, і навчання там було для всіх рашинською
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
У нас теж так було(
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
А він вирішив, що перекурня і курити на вулиці не можна)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
У мене на паралелі дівчинка-єврейка була. ЄДИНА на 4 класи принципово розмовляла російською, в українській школі.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В нас теж є, але на жаль, знаю і таких, які одразу втекли туди , один навіть сказав -Ізраіль вам нічєего не должен.. Але хороших теж багато, це радує
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А ви не читали трилогію Уласа Самчука Волинь? Написана 100 років назад, а таке враження про сьогодняшні події
до цього око не дійшло, гляну, знайду почитаю. Я ніяк Ірваня ’Харків 1938’ і Жадана ’Ворошиловград’ не почитаю. Давно намітила. Коли зайде, то запоєм читатиму
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
З пролісками не можу знайти, ось для затравочки пару фото - галявина барвінку, і фото з сирінгарію.
Красота!!!!
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
Кожен придумував щось своє)
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Красота!!!!
Я свисну, коли. Але краще у будній день, а то там дурдом твориться, мільйон людей.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Кожен придумував щось своє)
Та да. )
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не читала .. Дякую. Треба зайнятися цим питанням
Амарилис• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Красота!!!!
Ну що, Ви своїх розбудили? У Вас, до речі, теж квіткова галявина дома)
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нашла
Тоже слышала, и какой-то репортаж видела
https://bzh.life/gorod/musulmanskiy-rynok-edy-v-ki...
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я у школі, вузі виключно української. Школа теж була українська, а як по-іншому
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляsvetlapanna
В нас місто в принципі єврейське, торгове - так склалось історично, той же БРУМ, торгові ряди, центр старий єврейський.
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
я знаю київських хлопців, євреїв, які захищають нашу країну з перших днів
frumoasa17• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Кожен придумував щось своє)
Я теж подібне згадала. Прізвище це ’прозвище’
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
а БРУМ це що,не знаю
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Благодарю)
Я к офису не привязана
Zelenkа• 10 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Нашла
О, дякую, по фото я зрозуміла район, а там спитати можна)
a.ostroverh• 10 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Спят)))
А я кровать собрать хотела
ok1904• 10 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ви ж молодша. Я як вчилася в нас викладачі(Київ) лиш намагалися щось українською сказати...