Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ось це фото 1918 року рве їм дупи
А я десь бачила Бахмут, там суто українськф костюми,1914 рік.. Такі жіночки охайні.. І снесли групу на фб, як так
Ответ дляsvetlapanna
Так, ми Перець та Крокодил. Мені Перець подобався найбільш, не знаю, чому. А ще був журнал Перченя, але два або три рази всього попався мені на очі, але розуміла ще малою все)
Ну, Вожик это белорусский Ёжик. Я просто сомневаюсь, что в рашке его выписывал кто-то, как и наш Перец. Им же тупо непонятно все. Челюсть не та
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Вони це не усвідомлюють, дуже товстий нашарок отого більшовизму без розуміння коріння Роду/племені...
Я взагалі не розумію, якого вони в 2014 році пішли на Донбас воювати проти нас????!!!Як?
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я чомусь одразу зрозуміла, про Ежика ))) А якось з одніє шмарою зачепилася , літом ще. Вона мені Я руская, чіво далжна на українском разгарарівть, я ні панімаю. Моя дитина стоіть і каже - Ви просто тупая)) Давно так не сміялась.В мене дитина з особливостями і то все зрозуміла
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Десь у мене є набір листівок, колись купила в школі ще в Пирогово, костюми українських регіонів, які там плахти і жупани, ех.
Бережіть, це наша пам´ять)))
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Десь з 2006 йшла робота з народом, казали наші проукраїнські біженці, що ще в 2014 році виїхали
То є так, на жаль..дугін, мерзота один з таких.. і таких дуже багато...
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
то була реальна німецька курва. Видирати з літописів невигідну їй інформацію... Звісно дрібнички для нащадків
ООО.. нещодавна з однїєю такою курвою, ії шанувальницею, тренором на іпородромі, зачепилася. ГавкалО, як скажене, що в Одесі катю ніззя трогать, катя, катя.. Правда довго сперечались, а я наприкінці кажу, у вас у обох любов до коней, я більше спорити не буду )))
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
Мене в 2008 році на день перемоги занесло в Севастополь і був парад. Жодного українського прапору, все російське. У мене будо враження ніби я не в Україні.
Ответ дляsvetlapanna
зауважу, що наша нація за цей час напереків світові розвинула нац.свідомість, що проти такої навали є кому стояти з голими руками!
саме просте якщо глянути книжки на моїй полиці, то було б що в мене питати оркам... і це я лиш колекціоную почитати на потом, не все читаю. раніше іду буває виставкою, чи подорожую Україною,якийсь фестивальчик, свято, гуляння, візьму в руки книжку, ага, треба купувати, починаючи з Народознавства і закінчуючи серйозними творами по нац.ідеї
Ответ дляsvetlapanna
Я мало говорю на украинском, возраст, не та сооброжалка уже, подтупливаю. Но я обожаю украинскую речь без суржика. У меня была коллега из-под Таращи, я заслушивались, такая у нее чистая речь без суржика, я прямо баллада почему-то, слушая её
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляok1904
То так.. але скільки нас знищували..
Ответ дляmmi583@mail.ru
в 2010 мене одна рузька на пляжі в Алушті питала: а што в Кієве ещьо есть децкие садики с укр.язиком? мій маленький син спілкувався українською, російської він тоді навіть не знав
Ответ дляirina _d
А я російською не розмовляю, бо у мене дике ’хекання’ і акцент
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я дома стараюсь малому прививать украинский,но он русскоговорящий, к сожалению,Я выучила и свободно объясняюсь, хотя могла бы намного лучше. Но документацию ,по работе когда вела, только украинский)
Ответ дляmmi583@mail.ru
То ещё ничего. Нас когда-то занесла нелёгкая в Севастополь на день ВМФ. Сначала парад, все чинно, красиво, благородно. Потом эти все нарядные в белых кителях разбрелись по неделям, накидались быстренько, и понеслось ’ Севастополь это Россия!’
Это было ещё до 2010.
И начались драки на каждом углу. Даже мой муж трезвый ( мы машиной приехали в Севастополь из Евпатории) бил морды за унижение Украины.
Треш, короче.
Это было ещё до 2010.
Треш, короче.