Перловая Кашка• Изменено 10 марта 2023

Якщо не повісити випрану білизну?

Було так, що дрібну білизну не розвішували майже добу?
Її доведеться прати заново?
Вибрала до обіду, з пральної машини білизну, збиралась повісити пізніше. Зараз мені спину прихопило, що навіть істи не можу встати, добре що в туалет не хочу))
За білизну прикро, хоч би запах не з´явився. В кімнаті 19°.
Love_Love_Love_• 10 марта 2023
Ви її руками перете чи шо?
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви її руками перете чи шо?
?
Кудесница_с_пургеном• 10 марта 2023
Ничего не будет. Ну, если захотите, запустите повторно стирку
Кукусикиииииии• 10 марта 2023
Запах будет, прополоскать
Love_Love_Love_• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
?
Проблема ще раз включити прання на пів години?
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Запах будет, прополоскать
Якраз про запах переживаю, може так завонятись, що треюа буде декілька раз прати
Кринжова баба• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А що, більше нікому?
МеняАЖтрусит• 10 марта 2023
Не будет никакого запаха. Вообще ничего не будет страшного. Развесите, когда сможете.
Пацака-задирака• 10 марта 2023
Та тю )
Ви жодного разу не завантажували прання, а встати розвісити уже сил не було?
Або все буде ок, або відкриєте, відчуєте запах та поставите ще раз)
НаБалКоніХодять• 10 марта 2023
За сутки ничего с бельем не случится.
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж не знаю коли зможу це зробити, поки що взагалі не встаю.
Тема, мабуть, для заспокоєння
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
А що, більше нікому?
Ні
НаБалКоніХодять• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Тема, мабуть, для заспокоєння
Оно у вас в тазике каком-то лежит или где?
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляПацака-задирака
Та тю )
Воно вже в кошику, тож шансів не мати затхлий запах, ще більше?
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
За сутки ничего с бельем не случится.
Дякую, отже й думати про нього забуду
TANYA 0 0 0 0• 10 марта 2023
Поставте на балкон, або інше холодне місце
Love_Love_Love_• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Тема, мабуть, для заспокоєння
Ну то зробите коли зможите, точно не запліснявіє
НаБалКоніХодять• 10 марта 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Человек лежит, подняться не может. А вы ей предлагаете корзину переносить)
Пацака-задирака• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Звичайно 🙂
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я якраз рада була що воно в теплій кімнаті, швидше висохне, ніби.
Крим мій• 10 марта 2023
За добу запріє, але просто потім ще раз запустите прання і все буде тіп-топ
автор Перловая Кашка • 10 марта 2023
Всім дякую за поради!
Раніше більш, ніж на пару годин не лишала
Молчавочка• 10 марта 2023
Тепер є гарний стимул у вас, поправляйтесь швидше🍀
Мамаша в бигудях• 10 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Мені здається, що в кімнаті більше шансів, що буде запах неприємний.
Я іноді в тазіку на балконі залишаю, бо мотузки за балконом і падає дощ. То на холодному балконі нічого за ніч не буде.
Або по кімнаті розвішайте, якщо є куди і можете встати (наприклад на спинки чи бильця крісел, якщо одяг не дуже мокрий і меблі таке дозволяють зробити).
ШанельКуКу• 11 марта 2023
Бувало таке шо по три рази заново прала. Перший день випрала, не було сил повісити, на другий день знов випрала ту саму білизну шо в попередній день, знов не повісила, ну на наступний день здогадайтеся шо було…
Ну буває, нічого не трапиться з білизною, вона ж майже суха після віджиму, надто неприємного запаху не буде, але прополоскати раз не завадить