А я з косою• 11 марта 2023
Чи помічали ви у людей старшого віку таку тенденцію?
От не вміють вони радіти життю, по досягненню пенсії вважають себе списаними. Завжди жаліють щось собі купити з одягу чи з´їсти, навіть якщо гроші є. Не вміють бути цікавими самі собі, життя було тільки для дітей/батьків/роботи/когось. І тепер, як ті діти виросли, а батьків не стало, вони вважають себе непотрібними. Від того зляться, нервують, не можуть дати собі ради. А злитися то і не має на кого, крім системи, яка це пропагувала і виховала в них, коли вони були молодими.
Як ви вважаєте?
Тема просто поговорити, всім гарного дня
Як ви вважаєте?
Леопардові панчохи• 11 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сколько лет тем, кто пережил войну? Моя бабушка умерла 6 лет назад в 87 и она дитя войны. Думаете таких людей, кто еще жив большой процент, чтобы рефлексировать на 2 Мировую?
Можна поколіннями за звичкою штампувати поведінку предків - економити, берегти, цінувати, запасати їжу чи щось матеріальне, відкладати життя на потім, бо так робили чи вчили бабуся, мама, а їх навчила прабабуся. Бабуся, наприклад, з десяток разів штопала і носила одні диряві шкарпетки і ми можемо робити це за звичкою. Але бабуся це робила, бо шкарпетки були дефіцитом, а в наш час це дешевий розхідник. Про шкарпетки це умовний приклад, але згадала собі, бо двоюрідна сестра після важких 90их каже, що їй досі складно повірити, що це доступна річ і їх можна не берегти. А тоді через брак коштів носила 1 пару і щодня прала/сушила.
Навіть майбутнє покоління може перейняти звичку мати запас їжі/води і правило ’щоб речі помістилися в 1 валізу’, при цьому не розуміючи мотивів такої поведінки.
Скромняшка• 11 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Тобто склалала бабця рушники, постіль, посуд і т.д. А тут війна. І все це добро або просто покинули, або згоріло... То можна зробити висновок, що то була правильна поведінка?
Не витрачати гроші,а не рушники складати))