Маргарита и Мастер• 11 марта 2023
Что за ткань на постельном?
Кто разбирается , подскажите пожалуйста,что это за ткань?
Заказала постельное за 2500,но мне кажется меня обманул продавец и никакой это не страйп сатин.Фотки в интернете смотрю,то на фотках страйп сатин переливается,у меня ткань матовая.После первой стирки, постельное жутко помялось,хотя обороты стояли 600.И когда приехало оно уже было как в катышках.Может я себя накручиваю,успокойте меня пожалуйста.Жалко выкинутых денег если меня обманули.
Кондуктор трамвая• 11 марта 2023
З того, що вивчила на цьому ринку я як покупець (взяла багато комплектів у харківських підприємців). Є тканина виробництва Турція - найкраща і найдорожча (2 сп комплект мені 5+ тисяч обійшовся) є дешевші Пакістан. Також натуральний, але просто гірше якість.
З того всього щастя і відшивають в нас усі.
Хропочка з гривкою• 11 марта 2023
Послухаю. Після турецьких готелей теж купила собі в епіцентрі начебто страйп-сатин, але дійсно в готелі воно гладеньке и блискуче, а в мене як у вас на фото. Ось вище кажуть прасувати треба, - прасую, але ні, це не допомагає.
Маргарита и Мастер
• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Уверяли,что Турция)
Как нефиг делать• 11 марта 2023
По виду вроде плотная и дорогая ткань.Как на ощупь она? И когда гладите запах синтетики есть на максимальной мощности? У меня утюг на 3 кВт и я такие вещи на максимуме глажу,качественная натуральная ткань выдерживает такую температуру.
Маргарита и Мастер
• 11 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Шероховатая по ощущениям,не слышу гладкости вообще.
Сказать честно я ее не гладила ещё.Она приезала,я ее постирала и застселила как есть.Я редко глажу постельное белье,обычно оно у меня так не мнеться как это.
Мусик Пусик• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Сатин у нас з Китаю, з Пакистану лише бязь голд. З Турції теж рвзна якість. Китайський страйп більше до жаккарду відноситься, там щільність дуже висока, хрустить, як тут люблять казати.
Тюрюнь_Тюнь• 11 марта 2023
Вот я сейчас в поиске постельного и как не попасть на такое недоразумение
Кондуктор трамвая• 11 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Уверяли,что Турция)
Якось край тканини підпалюють щоб визначити домішки синтетики. Але ж не будете палити постіль.
Я чухаюсь від синтетики - то ж у своєму впевнена. Але я не прасую. У сушильній машині сушу. Мені інста фотки не треба - аби гарно спалось.
Мусик Пусик• 11 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Шероховатість дає зміна смужок, матова-блискуча. 100% бавовна мнеться, як скажена.
барабанщица• 11 марта 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я перейшла на фланель років з три тому. Зараз вона в районі 1000 грн. М´яка,як дитячі пелюшки, не мнеться,катиші не бувають,а головне не вистіруються кольори.. Ще подобається,що вони йдуть двосторонні..
КвартираЧья• 11 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Так, бавовна мнеться,як скажена.
Мусик Пусик• 11 марта 2023
Ответ длябарабанщица
фото
По фото мало схожа на фланель, чому блистить тканина? Не видно ворсу.
Мядуза аля моргонер• 11 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Такая у меня. Бомба- ракета). Единственный минус - не хочется вылазить с постели))
Звездолётчица• 11 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Може якась нова фланель?
В мене є фланелеві пелюшки, то вони не такі як вище на фото.
Моторошні троянди• 11 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Влітку не жарко?
барабанщица• 11 марта 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Влітку не жарко?
Ні. Вона реально класна. Є різні фірми. .Якість практично однакова.
Админко• 11 марта 2023
Сатин сатину рознь. Автор, просто якість тканини не дуже. Є сатин преміальний, люкс сатин і він відрізняється від просто сатину. Також і страйп різної якості. Сама дорога тканина виробляється з довговолокнистої бавовни, зазвичай єгипетського виробництва. Іноді на етикетках вказується що це єгипетський коттон. Пакистанські тканини мені не дуже прдобаються і вони грішать катишками. Турецьки непогані, зараз тільки Турцію і беру. Але теж це лотерея, у різних фабрик різний сатин. Буває що і трохи колиться, хоча сатин з бавовни ще іноді називають бавовняним шовком. По фото схоже на страйп-сатин, катишки можуть бути, якщо тканина зроблена з коротковолокнистої бавовни. Я колись хотіла купити в Турції комплект зі страйп-сатину, то ціна була 100$. Ну за такі гроші я сама пошию 2,5 комплекти.
Моторошні троянди• 11 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Дякую)
OV Textile• 12 марта 2023
Доброго дня!!Так, це сатін-страйп на вигляд!!Зараз на ринку продають сатін страйп від 900 грн до 2500 грн і вище за євро комплект!!
Є турецькі полотна, є Китайсткі, Пакістан!!Всі вони з бавовни, але будуть вже по щільності відрізнятися!!Чим плотніший тканина, тим вона краща!!Чим тонше , тим дешевше!!Найкращий страйп звісно в перевірених турецьких виробників!!І служити довше буде і вони дійсно використовують 100% бавовну без додавання синтетики,тому й не кашлатяться!!А ще ні в якому разі не потрібно прати будь-яку постіль з махровими рушниками, бо вони дуже розбивають тканину!!