Столічна штучка• 11 марта 2023

Є ще тут хтось, хто так сильно переживає смерть ДаВінчі

Просто поговоріть зі мною. Плачу вже третій день. Дуже підкосило.
svett1981• 11 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
Сьогодні вночі, я проснулася і подумала про цю втрату, про його кохану , наскільки важко буде їй це пережити , дуже сумно, що такий молодий чоловік загинув, та і взагалі скільки вже загинуло наштх чоловіків(
Кохана рано или поздно найдет другого, мне жальче всего родителей погибших, особенно если единственный ребенок, который не успел своих детей родить.
Натик0609• 11 марта 2023
Ответ дляtushka123
Мне ни ваши,ни чьи либо обьяснения не нужны.Он один такой? Нет. Потому и тема обсурдна, жалеть одного, забывая о других.
проходите мимо тогда, зачем зашли в эту тему.
Tammy21• 11 марта 2023
Ответ дляtushka123
Да, и поэтому вы решили не жалеть никого, дабы не забыть о других.
Венздей Адамс• 11 марта 2023
Всех погибших очень жаль и ещё больше зло берет, за тех, кто убежал, сидит и ждёт победу за границей, потом вернутся и будут в вышиванках с флагами Победу праздновать!
Mammoth• 11 марта 2023
Ответ дляRemensa
Тобто, інші померлі солдати вас не цікавлять?Цікаво, без аноніма відповідати будете?
Це герой, символ. В ньому крім особистих заслуг - кожен загиблий воїн. Ви все так буквально сприймаєте? Має ж бути якийсь емоційний інтелект у людини, я не знаю
Tammy21• 11 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Угу. Главное, что вас зло на русню не берет.
Marusya22• 11 марта 2023
Ответ дляShellyBelly
В жодному разі не хочу знецінити горе,але трохи не розумію того,як трублять по всіх новинах про одних і абсолютно мовчать про інших,або просто одним словом скажуть:’сьогодні не стало 20 наших захисників’,а це 20 доль,20 чиїхось дітей,20 чиїхось батьків.
В селі моєї бабусі покійної теж помер захисник(та хіба він такий один). Їх у матері було двоє. Одного ще в молодості згвалтували і він повішався,а іншого привезли мертвого з під Бахмуту. І скільки таких історій. І як там тій старій матері це горе винести.
Тому плачу за всіма і чесно скажу,що смерть всіх захисників переношу однаково. Вони всі гідні сини України і всі достойні того,щоб їх,як мінімум,в останню дорогу проводжали всією країною,як би це страшно не звучало(
Заради справедливості, він перший з військових, хто отримав звання Героя України ще за життя, у 2021 році. Він наймолодший командир, ротою йому довірили командувати у 19 років. Погодьтесь, не кожний має талант, не кожний на таке здатен і не кожному дають такі високі звання. Саме з таких виростають достойні генерали та головнокомандувачі ( на кшталт Залужного).
Так, кожна смерть як ніж у серце, кожного захистника оплакуємо, кожний з них достойний гідної пам´яті. Але є серед них найкращі, так завжди було і це нормально.
hrystia• 11 марта 2023
Ответ дляМоре спокойствия
Він помер років 500 тому десь(
Для чого ви це написали? Ви ж розумієте про кого мова. Чи ні?
po_li_na-49a8• 11 марта 2023
Ответ дляtushka123
Так, він один такий. Як немає тисяч Тарасів Шевченко, Зеленських і так далі.

Гинуть багато. А таких досвічених, розумних командирів дуже мало. Залужний на коліна став перед його матір´ю. Це величезна втрата
Венздей Адамс• 11 марта 2023
Ответ дляTammy21
Сейчас тема о русне? Русню я ненавижу! А вы с мужем в Польше или в Германии ждёте Победу?
Венздей Адамс• 11 марта 2023
Ответ дляMarusya22
Первый доброволец, а не военный.
Tammy21• 11 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Сейчас тема об украинце, убитого русней.
Да, с тремя мужьями, по четным в Польше, по нечётным в Германию летаем чартером, все на ’беженские’.
нова_Я• 11 марта 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Мене дуже лякає, що гинуть найкращі. А залишаються ’акакаяразніца’.
ті ж відчуття. Війна забирає найкращих(
ShellyBelly• 11 марта 2023
Ответ дляMarusya22
Вони всі герої зараз. Абсолютно всі. Всі,хто на фронті. І всі мають повне право отримати звання героя України. Бо хто як не вони?
І вибачте мене,але не повертається у мене язик сказати,що хтось із них кращий,а хтось не такий. Оті всі,хто не отримав героя і лежать в сирій землі,померли щоб ми отут мали змогу дихати. Тому це страшно коли я читаю,що хтось зараз кращий.
Marusya22• 11 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Первый доброволец, а не военный.
Да, спасибо
Mira29-c3c3• 11 марта 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
+1000000000.
Аня_я• 11 марта 2023
Мне каждого жаль...... Каждую неделю в районе похороны,я уже фб боюсь открывать. Сердце просто не выдерживает
HelloKitty18• 11 марта 2023
Ответ дляsvett1981
Так, звісно батьки втратили найрідніше.
Marusya22• 11 марта 2023
Ответ дляShellyBelly
Ви не зовсім вірно, точніше - зовсім не вірно зрозуміли те, про що я написала. Тому вибачте, не бачу сенсу вступати у дискусію.
Charming• 11 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Не треба далеко ходити, тут залишилось море ’ всьонетакоднозначно’, ’ умныенепошлиотамазались’. І вони потім будуть тих вдів та військових гнобити ’ мыаастуданепосылали’. То якась ракова пухлина, а не люди
77 года рождения• 11 марта 2023
Автор, що про жінок казати...
Звонила щойно мама мого першого чоловіка, питаю, як там свекор, а вона каже, що той матюкається і плаче. Перепитую, що сталося, бо це на нього не схоже.
Каже, що матюкає хуйла, а плаче за вбитими хлопцями.
Слава Героям!
NataHromadska0808• 11 марта 2023
Ответ дляsvett1981
Не потрібно знецінювати чиїсь почуття
Tatka Kiev• 11 марта 2023
Ми всі розуміємо, і знаємо що гинуть кожний день, найкращі
Чому йому увага?
Тому що з нього має брати приклад кожна людина України
ShellyBelly• 11 марта 2023
Ответ дляMarusya22
Це якраз Ви мене не зрозуміли,бо для мене смерть Залужного або когось на кшталт нього,нічим не буде відрізнятися від смерті молодого студента Сашка або комбайнера Петра. А так да,не бачу сенсу дискутувати на цю тему,бо у кожного своя думка.
Левандовская18• 11 марта 2023
Мне всех жалко очень,такое горе для семей. Я понимаю что он символ борьбы.но как-то не правильно это выглядит со стороны,других просто вкинули в яму и все,или у кумы муж пропал,больше 2-х месяцев,концов нет,информации нет,выплат нет,и таких жен и материй тысячи.Все важны ,и военные и мирные,которые гибнут
viika65• 11 марта 2023
Ответ дляАтланта
Я если честно о нём до гибели не слышала. Но поскольку на похоронах был сам президент, то понимаю, что это был достойный воин. Не знаю как так, что его имя было у меня не на слуху.
https://twitter.com/AlinaHappy/status/163429726844... .
Argesha• 11 марта 2023
Хто це - не знала взагалі.
Якщо просто і чесно відповісти на питання теми, то мене дуже підкосила звістка про немовля в роддомі Запоріжжя і про дівчинку в Бахмуті... Новини про дітей дуже складно даються.
sammy• 11 марта 2023
Звичайно,дуже тяжка втрата. Але скільки їх таких втрат щодня
Dark_Yasna• 11 марта 2023
мне жаль каждого воина
Marusya22• 11 марта 2023
Ответ дляShellyBelly
При всій повазі до Сашка та Петра, але якщо не дай Боже не буде Залужного, ЗСУ залишаться без талановитого головнокомандувача. Звичайно, це не знецінює заслуги студента, комбайнера чи будівельника.