Столічна штучка• 11 марта 2023
Є ще тут хтось, хто так сильно переживає смерть ДаВінчі
Просто поговоріть зі мною. Плачу вже третій день. Дуже підкосило.
Катя Герман• 11 марта 2023
Останні дні дуже тяжко, знайомі шукають чоловіка з під Бахмута, дуже надіюсь, що полон. Загинув екіпаж з танком, знайомі знайомих, теж Бахмут. Це не тайна є статті про них в інеті. З даВінчі дуже зле, що такий молодий, а вже дуже талановитий командир і полковолець. І тепер хтось має очолити, його хлопців. Талант же його був ще й в тім, що він розумними діями врятував багато життів, будував успішні воєнні ходи. Ми про них не знаємо, може колись після перемоги дізнаємось. Невимовний біль за всіх захисників і захисниць
Олимпиада80• 11 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Що за смайли у вас дибільні
Що за слово у вас дЕбільне? Від ´дИба´?
Так ,останнім часом дуже сильно накриває,як в перші дні війни,тільки тоді накривало від страху,а зараз від безсилля.Стільки смертей останніми днями,всіх дуже шкода.Вчора загинув мій однокласник і з ним ще четверо хлопців,усі з нашого міста,наймолодшому було лише 28 років(