Столічна штучка• 11 марта 2023

Є ще тут хтось, хто так сильно переживає смерть ДаВінчі

Просто поговоріть зі мною. Плачу вже третій день. Дуже підкосило.
Samch• 11 марта 2023
Але як сказав вчора священник - ми всі його діти, ми всі діти полеглих воїнів, які нас на своїх плечах несуть, несуть щоб ми жили!!
ИринаКа• 11 марта 2023
Справедливість, рівність, правда - то все не про війну. Мінятись пишністю і урочистістю поховання - дно.
Alena.i• 11 марта 2023
Зайшла на лісове кладовище, скільки ж там героїв вже лежить, серце розривається
Реверанс• 11 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Она волонтер с 2014
Аліна вже давно медик при Вовках да Вінчі
jif• 11 марта 2023
Ехала из Житомира в Киев. Проезжала мимо кдадбища со свежими венками. Такие же ребята.
Mary_MMS• 11 марта 2023
Кращі сини України гинуть...
Може хто знає що це за виродок що рже на похоронах?
Suertq• 11 марта 2023
В то же время квартал.
Катя Герман• 11 марта 2023
Останні дні дуже тяжко, знайомі шукають чоловіка з під Бахмута, дуже надіюсь, що полон. Загинув екіпаж з танком, знайомі знайомих, теж Бахмут. Це не тайна є статті про них в інеті. З даВінчі дуже зле, що такий молодий, а вже дуже талановитий командир і полковолець. І тепер хтось має очолити, його хлопців. Талант же його був ще й в тім, що він розумними діями врятував багато життів, будував успішні воєнні ходи. Ми про них не знаємо, може колись після перемоги дізнаємось. Невимовний біль за всіх захисників і захисниць
oksanav• 11 марта 2023
Так, сумую за ним також дуже. Ненавиджу кацапів, доначу на армію.
Олимпиада80• 11 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Що за смайли у вас дибільні
Що за слово у вас дЕбільне? Від ´дИба´?
alina 94• 11 марта 2023
Так ,останнім часом дуже сильно накриває,як в перші дні війни,тільки тоді накривало від страху,а зараз від безсилля.Стільки смертей останніми днями,всіх дуже шкода.Вчора загинув мій однокласник і з ним ще четверо хлопців,усі з нашого міста,наймолодшому було лише 28 років(
Manichka• 12 марта 2023

Хорошие такие.