Столічна штучка• 11 марта 2023

Є ще тут хтось, хто так сильно переживає смерть ДаВінчі

Просто поговоріть зі мною. Плачу вже третій день. Дуже підкосило.
Весёлая морковка• 11 марта 2023
Это внук Ады Р. ?
Мизимец• 11 марта 2023
Кто это
ОливьЕЖечка• 11 марта 2023
Що за смайли у вас дибільні
chancee• 11 марта 2023
Так, дуже сильно сумую.
Мальчижка• 11 марта 2023
А для чего вы анонимно тему создаёте? Чтобы диванные экспертиз и матрёшки с консервами прискакали поскакать на костях?
Все і одразу• 11 марта 2023
У Вас смайлы не в ту сторону
Некомильфо• 11 марта 2023
Таких как он очень много погибло...жаль всех наших солдат
ОливьЕЖечка• 11 марта 2023
І пишеться ДаВінчі, якщо що
автор Столічна штучка • 11 марта 2023
ні, він не внук, але вона з великою ніжністю про нього відгукувалася
So_so• 11 марта 2023
Попросите админа удалить тему
Kidstaff Bot• 11 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 марта 2023
Спасибо админам за удаление смайлов в старпосте
Стрекоза любви• 11 марта 2023
Ці всі події, фото не виходять з голови. Хлопець взірець справжньої «чоловічості». Дуже шкода. Але налаштовую себе не думати про це постійно.
Tori1602• 11 марта 2023
Автор, теж плакала. Плачу, коли бачу різні сюжети про нього. Дуже шкода, дуже.😢
Море спокойствия• 11 марта 2023
Він помер років 500 тому десь(
чаревна• 11 марта 2023
Администрация, а можно подкоректировать тему, убрать смайлы ( скобки)
Спасибо!
Flover_one• 11 марта 2023
Ми знайомі заочно,а ось мій чоловік з ним служили в 2014,то він дійсно відданий патріот нашої країни,коли чоловік сказав що він загинув досі не можу прийти до себе.
Tori1602• 11 марта 2023
Ответ дляМоре спокойствия
Він помер років 500 тому десь(
Дуже оригінально(((
Remensa• 11 марта 2023
Тобто, інші померлі солдати вас не цікавлять?Цікаво, без аноніма відповідати будете?
автор lilu502 • 11 марта 2023
В мене нема ніяких смайлів.
Шеллар• 11 марта 2023
Царство небесне Герою
tushka123• 11 марта 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 марта 2023
Ответ дляlilu502
В мене нема ніяких смайлів.
В старпосте вы наставили ))) . Админы удалили.
Атланта• 11 марта 2023
Я если честно о нём до гибели не слышала. Но поскольку на похоронах был сам президент, то понимаю, что это был достойный воин. Не знаю как так, что его имя было у меня не на слуху.
СтрашнаяНаташа• 11 марта 2023
Мене дуже лякає, що гинуть найкращі. А залишаються ’акакаяразніца’.
автор lilu502 • 11 марта 2023
Ответ дляRemensa
Я переживаю кожну смерть, але тут підкосило. Не знаю, як навчитися не пропускати через себе. Це дуже важко
Tori1602• 11 марта 2023
Ответ дляtushka123
Удалено администрацией...
Всех, конечно жаль. К чему эти выпады? Герой Украины, который почти с детства боролся за нашу свободу
tushka123• 11 марта 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
irkin• 11 марта 2023
Ответ дляlilu502
В мене нема ніяких смайлів.
Уже отредактировали. Ваши ’)))’ - это улыбки и смех. В другую сторону нужно скобочки печальные ставить. А то как-то странно смотрится, учитывая тему.
Anjavoloschykk• 11 марта 2023
Дуже важко переносить моя подруга.
Її батько колись служив з ним разом,чоловік також.А коли чоловік помер,то виявляється саме цей Да Вінчі її підтримав і допомагав морально триматись.