Ждун с Нибиру• 11 марта 2023
Свекруха шле гроші
Недавно чоловік попросив у мами своєї гроші, бо зарплату зменшили, не вистачає. Я не працюю.Вона дала. І тепер кожен тиждень присилає чималеньку суму. Мені незручно, мучає це мене. Вона багата, але ж дорослі люди, а нам дають гроші. Як би ви реагували? Зібрати і віддати їй?
Морская свинка• 11 марта 2023
Берите и при случае поблагодарите. Будет возможность, отдадите, когда ваше материальное положение наладится. Если сейчас начнёте отказываться, может случиться скандал
Повітруля• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чоловіку не стидно?
Вам завидно?
Дают бери
Просто красавица• 11 марта 2023
Чого незручно? Якщо у вас фін проблеми, а в неї є можливість допомогти.
Ждун с Нибиру
• 11 марта 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Какой тролль добросовестный..
Та не троль
Ждун с Нибиру
• 11 марта 2023
Мені соромно, чоловіку ні.Каже, що їй нікуди дівати грошей.
КошкинДом• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Та не троль
Так а що вас гризе? Є можливість - допомогає, приймайте з вдячністю. Можливо і їй знадобиться ваша допомога з часом, на те ж і є сім;я
Ростки жимолости• 11 марта 2023
А нам свекруха з Італії (вона там вже 15 років) кожні два-три тижні посилки відправляє. А їй вже за 70, і ми зовсім не голодаємо...
Розбещена цяточка• 11 марта 2023
Мені б було б соромно. Нехай шукає нову роботу. Влаштувався...
Ноги от ушей• 11 марта 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чоловіку не стидно?
Сейчас война, у всех возможности разные. Автор пишет, что свекровь богатая. Он ее сын. То с чего ему должно быть стыдно. Не пенсию же отбирает и не последнее
Пишу з калідору• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А Вам чого соромно? Там відносини ’мама-син’, вони між собою розберуться. А Ви краще свою енергію в інше русло направте, наприклад на пошук роботи
КондуктЕр тролейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Вам завидно?
Дают бери
Вже позеленіла таа заздрю
Прям кайф коли чоловік не може забезпечити.
Ждун с Нибиру
• 11 марта 2023
Ответ дляПишу з калідору
Працювати не вийде. Дитина ще мала, щоб одну залишати в такий час.
КондуктЕр тролейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляНоги от ушей
Бо він дорослий чоловік і має власну сім´ю. Під маминою спідничкою даавно минув час ховатись.
Пишу з калідору• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну як не вийде, то який вихід Ви бачите? Нирки чоловікові продавати?
КондуктЕр тролейбуса• 11 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
То не витрачайте ці гроші.