Lusapasika• 11 марта 2023

Напишіть прізвище експерта, який в більшості не помиляється в прогнозах

будь ласка
5cmhybyna• 11 марта 2023
я тут.
Венздей Адамс• 11 марта 2023
Микола, той шо погоду вів
nenatasha• 11 марта 2023
Бабак Тимко
jkz007• 11 марта 2023
Нема такого! Єдиний хто знав про початок війни .уйло і той дату закінчення не вгадав, дякуючи нашим ЗСУ
Rukola1• 11 марта 2023
Віталій Портніков
автор Lusapasika • 11 марта 2023
А дівчата вчора писали,що Рустамідзе тільки 1раз помилився і Світан нормальний
Voblochka-26• 11 марта 2023
Ответ дляRukola1
Віталій Портніков
він не двє прогнозів)
Oksana-f9a3• 11 марта 2023
Інколи дивлюся екстрасенсів коли немає що робити, всі сходились про закінчення війни в цьому році. Сьогодні подивилася інтерв’ю з однією на мій погляд толковою відьмою вона не бачить закінчення війни ні в цьому, ні в наступному році. І бачить спробу що підуть на Київ і розгорнуть ще два фронти, що чекає нас дуже важка весна на фронті, засмутилася такому прогнозу, тому тепер не хочу більше дивитися. В інстаграм є Діана Медіум то в неї багато що справджується.
freedom_2015• 11 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
останню дуже рекламували тут )вона банить активно в тг всіх ))))бо прогнози робить на перегляді новин виключно .Цікава жіночка.
Зараз коли обстірли не такі прогнозовані ,то і прогнозів влучних нема )))дивний збіг
Ольга-f5e3• 11 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Та ничего у этой Дианы не справджуеться!
Все мимо! Особенно перед 24 февраля лажала со своими прогнозами. Отписалась
Oksana-f9a3• 11 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
Я її в інстаграм дивлюся
Ольга-f5e3• 11 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я її в інстаграм дивлюся
Она и в Инсте и в ТГ
Такой медиум как я балерина
Oksana-f9a3• 11 марта 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Може я пропустила ці прогнози коли багато працювала
Лиса Порш• 11 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
99,9 % экстрасенсов делают прогнозы по новостям, но люди еще ведутся ) Можно вспомнить примеров массу, когда говорят война закончится тогда-то и сразу все видяШие это повторят
Думаю автор про экспертов спрашивала
Светлана777• 11 марта 2023
У всех почему то даты сдвигаются и сдвигаются....
Лиса Порш• 11 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Потому что конца края не видно, но если сказать правду у всех будет шок(((
freedom_2015• 11 марта 2023
Ответ дляЛиса Порш
Думаю автор про экспертов спрашивала
ну перші там були чи збіги ,чи хоч імітація прогнозів )))а зараз просто новини .Як би нашу Люду з чату в тік-ток чи інсту під виглядом шамана ,то вона рекорди б била по переглядам .
seni4ka• 11 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Микола, той шо погоду вів
А більше не веде? В мене просто телевізора не має)
diamond_shop• 11 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Рустамзаде

але він негативний як на мене( завжди послухаю та настрій пропадає
Венздей Адамс• 11 марта 2023
Ответ дляseni4ka
Не знаю. Сама телевизор сто лет не смотрела
diamond_shop• 11 марта 2023
Ответ дляRukola1
Віталій Портніков
чернушний взагалі, на початку війни слухала, тепер не можу, злий дуже та все розповідає як нам усім буде погано
Klodia• 11 марта 2023
Марічка Петренко, була про неї тема десь тижні три тому. Дуже багато людей відписалося.
Безникая• 11 марта 2023
ну пока однозначно это Соскин, но я перестала его слушать, говорит теперь из видео в видео одну и ту же информацию как мантра, режет видосы, чтоб на просмотрах хоть заработать денег, но стал скучным из-за этого, так как нового уже не услышать, говорит много лет я так поняла уже одно и тоже. Сейчас начала наблюдать за Чаплыгой, пока сложно говорить, но нравится его подача информации, проводит много параллелей, ’активирует мозговые центры’.
nenatasha• 11 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
Ага, ото обісралась вона з тими прогнозами по ракетним на 20-21 лютого, хоча спочатку намагалась себе вигородити ,типу пару днів туди пару сюди)
Voblochka-26• 11 марта 2023
Ответ дляdiamond_shop
якщо вам Рустамзаде і Портніков чернушні, то вам тіки Люся підійде
vikaS• 11 марта 2023
Ответ дляnenatasha
Ой, она вещает на одну дату ,а происходит позже намного.
Пишет :’Мой прогноз таки проигрался !’.
И очень нервничает когда ей это пишут.
Voblochka-26• 11 марта 2023
Ответ дляdiamond_shop
Рустамзаде

у Рустазаде є товариш позитивнішй - Юнус, часто його теж запрошують
Лиса Порш• 11 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
Я их вообще не смотрю, только попался какой-то астролог на ютуб , не украинец и русский, он говорил летом, что у Украины будут хорошие шансы закончить войну или весной или этой осенью, хочется верить.
Но помню когда-то на чердаке нашла старую газету с прогнозом Глобы для Украины на 10 лет, сравнила что сбылось- а вообще ничего, так пальцем в небо.А его считали лучшим тогда, поэтому...
freedom_2015• 11 марта 2023
Ответ дляnenatasha
ну бо всі їх чекали )))це було так прогнозовано все ,а в результаті пшик .А ось 9 березня було неочікувано більш-менш і тиша в гадалок )
Лиса Порш• 11 марта 2023
Ответ дляnenatasha
Хотя бы погуглила, сколько у них ракет, прежде чем говорить