бЭйбА• 12 марта 2023
Хіміотерапія (рак) сильна біль у шлунку
Привіт. Хто має досвід в лікуванні раку.
Роблять моїй мамі хімію (4 стадія) рак кісток. Другий тиждень, почалась сильна діарея, кольки. Лікар на питання, як полегшити біль у шлунку не дає відповіді, каже що це у всіх так.
Можливо є досвід у Вас, чи інші рекомендації. Вже чекаємо пробіотики+пребіотик и з iherb для відновлення мікрофлори. Але це ще кілька днів, а біль дуже сильна в шлунку.
Дякую за відповідь. Бережіть себе і рідних.
ТочноБудет• 12 марта 2023
Афіна. Жінки проти раку - група взаємодопомоги онкопацієнтів. Пошукайте цю групу в фейсбуці, там багато хворих онко і лікарі сидять, вам підкажуть дюди з таким же діагнозом.
Разгуляшка• 12 марта 2023
А ви не пьєте омез чи щось типу того? Дивно, що лікар нічого не порадив.
Стрекоза любви• 12 марта 2023
Хімія дуже впливає на шлунок. Обов’язково нормально їсти перед самою процедурою вливання. Нам лікар призначав Омез для захисту. Часто була діарея, то Мотиліум. Не допускайте зневоднення організму. Діарею потрібно лікувати обов’язково. Зазвичай на 5 день стає краще.
бЭйбА
• 12 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Нічого, мама каже, що майже за кожну пораду треба тикати гроші 😡
ЛолитаНеРазлита• 12 марта 2023
Для підтримки шлунку є підтримуючі препарати.
Ранітидин, наприклад.
Можливо там грибок - тоді потрібні протигрибкові.
Обезболюючі - їх потрібно приймати по схемі, а не коли вже болить. Там схема сходинками - від легших до сильніших, їх компонують і приймають по годинами.
Вам вірно групу порадили - там є ті, хто розпише схему. Я нажаль вже не пам´ятаю саму схему.
Ранітидин, наприклад.
МисисПропер• 12 марта 2023
Просто хочу мамі ваші побажати здоров*я. Вам сил і терпіння. Тримайтеся дівчата.
Пасти Ла• 12 марта 2023
Нольпаза или золопент 40 мг один раз в день, утром желательно. Альмагель с обезбаливающие эффектом можно перед обедом и ужином. Или утром и вечером альмагель, в обед- нольпаза. От боли- дуспаталин 2 раза в день. Это именно кишечный, желудочный спазмолитик. Но пусть конечно лучше уточнит у врача. Это мне назначали при сильных антибиотиках в ковид, когда желудок уже сильно болел. Но ещё можно капельницы с омезом, если врач назначит в стационаре.
Полюю на дрони• 12 марта 2023
Для чого її вже мучити тієї хімією´?
Жила б собі спокійно останні місяці життя...
Я не на долго• 12 марта 2023
Ответ длябЭйбА
Родственнице мужа сразу назначали лекарства от тошноты, она его принимала перед каждым сеансом химии.
ТочноБудет• 12 марта 2023
Ответ длябЭйбА
омез потрібно пити чи аналоги
Пасти Ла• 12 марта 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Для чого її вже мучити тієї хімією´?
Не надо так говорить. И с 4 стадией живут годы. Если врач видит возможность назначить химию, значит не все потеряно. Когда нет смысла, химию не назначают.
Полюю на дрони• 12 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
По протоколу назначают всем, даже паллиатив. Знаю, потому что так же сейчас у свекрови
И от химии отказались. Живет пока полноценно
Пасти Ла• 12 марта 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Не всем, паллиатив это другое, поддержание качества жизни, обезбаливание. Химию назначают, когда есть показания. Моя свекровь с 3 стадией и метастазами в костях, сделала операцию и 6 химий. И в ремиссии уже 2 года, никаких лекарств не принимает.
Разгуляшка• 12 марта 2023
Ответ дляsky-labs
А что даст омез?
Желудок не болит даже когда есть язва...
Боль от другого и омез не к месту вообще
У мого батька при язві були сильні болі. Це один із симптомів язви.
Разгуляшка• 12 марта 2023
Ответ дляsky-labs
Если язва вышла за мышечный слой то да, там есть иннервация.
Во всех остальных случаях боль проявляется по другой причине, связанной с вагусным нервом
То для чого писати, що немає болів?
Ответ дляРазгуляшка
Множество язв не дают абсолютно никакой боли. И проявляются толко кровотечение, которое распознают часто случайным образом - низкий гемоглобин в ОАК или по анализу на скрытую кровь в кале.