Намакушка• сегодня в 02:55

Не могу справиться с ненавистью к рашистам, особенно после места прилета

Это Киев. Не скажу место, естественно. Год назад всюду было в новостях, более 20 погибших за один прилет. Нет слов, какие ж наши соседи с..и, недоразвитые примитивные варвары. Никогда не смогу простить уродов. Твари.
Отчебучкина• 52 минуты назад
Ответ дляКіна не буде
Який літак угнав в Україну. Так його наші захистили, що за півроку вбито
Ппц. (

Уходя дверю не хлопать• 49 минут назад
Ответ дляПершоклашка
Мільйони? Оце у вас фантазія. А де оці мільйони ? Вони десь ховаються? Маю родичів на росії, які у лютому 2022 зразу виїхали за її межі. Вони з вами не погоджуються, і виїхали тому, що жити серед тих, хто підтримує війну в Україні - неможливо, а таких там 99,9%. Саме тому на росії нема ніякого протесту. І не буде. Ці гнидники в опитуваннях ставлять питання доступу до інтернету більш значущим і важливим, ніж вбивства українців (які скромно називають есвео). Чхати їм на те, що вони ж нас і вбивають. Саме тому ви не бачите жодного спротиву проти війни ні в межах самої росії, ні від кацапів за кордоном.
Такие высокопарные слова…конечно людям важна их жизнь, комфорт (доступ к интернету) и достаток. Вы же тоже не обменяете свои блага в пользу «голодных детей Африки»)))
Люди везде одинаковые плюс/минус
Першоклашка• 48 минут назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Люди везде одинаковые плюс/минус
Все, що треба знати про кацапів: я готовий вбивати українців, але не готовий залишитися без youtube.
Отчебучкина• 47 минут назад
Ответ дляПершоклашка
А вы на что ради украинцев готовы пойти?
Уходя дверю не хлопать• 45 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Просто интересно, кто из ненавидящих озаботился, например, судьбой той девчушки которая вышла с плакатом ’нет войне’ и ее на камеру избили мусора?

Или ещё одного русского, который перешёл на нашу сторону, сдавал позиции но ему так и не дали защиту в нашей стране. Наверное его убили, когда поймали
Все осуждающие и негодующие будь они по ту сторону баррикад вели себя бы точно также как и россияне среднестатистические, тут с дивана конечно орут «да мы бы никогда», «как пошли бы и смели бы путинский режим». Ага)
Куда_бежать• 44 минуты назад
Дивно читати про ненависть до рашистів кацапською мовою. ви лицемірна, я вам не вірю. З такою ненавистю до кацапів, про яку ви пишете, люди навіть думати кацапською гидують, не те щоб писати. троляка
Куда_бежать• 43 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Все, що треба знати про українців: я готовий ненавидіти рашистів, але не готовий перейти на українську мову

Отчебучкина• 41 минуту назад
Ответ дляПершоклашка
У моей подруги нет дома. Яма теперь.
Вы готовы ей помочь стать на ноги с детьми теперь?
Обещаю, мы с вами будем дружно каждый вечер ненавидеть кацапов

Но только помогите украинке как украинка
from Ukraine• 39 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
У моей подруги нет дома. Яма теперь.

Та на мове нужно, она ж не поймет!
Отчебучкина• 39 минут назад
Ответ дляfrom Ukraine
Та на мове нужно, она ж не поймет!
Та вроде понимает, коментит посты на русском))
Кіна не буде• 38 минут назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Люди везде одинаковые плюс/минус
Ага.
Уявимо середньостатистичу рос сім´ю. Нормальна робота, безкоштовна медицина, іпотека сімейна 3%, маткапітал 800 тис, щомісяця виплати на кожну дитину до 18 років по 20 тис.

Якщо вони не якісь дрімучі, то ще й спокійно їздять відпочивати закордон, коротше, спокійно собі живуть.

І ось з якогось перепугу вони мають схотіти піти до в´язниці за українців, які:
ржуть над крокусом
ржуть над криками рос дітей, що вмирали в Єгипті під водою
ржуть над померлими дітьми і мирними у Белгороді, Воронежі, Курській області
ржуть над мертвими дельфінами і птахами в Туапсе
і тд і тп

Адже тупорилі не відрізняються одне від одного, з якого боку вони б не знаходилися.

Але верх тупорилості - реально вважати, що хтось за тебе віддасть своє життя, враховуючи, що й сам ти - таке ж чмо, за великим рахунком
from Ukraine• 38 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Она понимает только то, что ей удобно понимать.
Отчебучкина• 37 минут назад
Ответ дляfrom Ukraine
Притихла но онлайн. Пару страниц отсидится и дальше строчить будет))
Кіна не буде• 37 минут назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Безумовно. Їх їбуть в 100 разів гірше, ніж росіян, і то вони язики в дупи запхали і терплять. А то б вони кудись би там за когось пішли б.
Чи упороті, чи тупі.
Курочка• 35 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Что сделали украинцы чтоб люди с востока могли жилье на западе не в цену зарплаты снимать?
На востоке люди сдают дома без удобств, ВСУ по цене, вдвое превышающей стоимость аренды во Львове
Першоклашка• 34 минуты назад
Ответ дляОтчебучкина
У моей подруги нет дома. Яма теперь.

А що ж ви за подруга така, що скидаєте свою подругу на чужих людей?
Я хоч і не знаю вашу подругу, але можу допомогти: за зруйноване житло вона може отримати компенсацію. А поки оформитися впо, вона ж переїхала?
І не забувайте про винуватця горя вашої подруги - хуйлостан.
Курочка• 33 минуты назад
Ответ дляКіна не буде
Шо там оні питаються)))))))
Например, в Одессе побили ТЦКашников. Где в росии побили ментов?
Библиотекарь• 33 минуты назад
Ответ дляКуда_бежать
Та власне. А ще за кордоном часто шукають російськомовного лікаря чи руського, там їхні принципи вже не діють
Библиотекарь• 32 минуты назад
Ответ дляКурочка
Навіщо ви про це говорите в публічному просторі?(с)🙃

Та_все_ок_будет• 31 минуту назад
Ответ дляНамакушка
И еще - хочу чтоб рашистов ненавидели другие так же, как и я
ненавижу, и зеленского ненавижу, хочу чтобы он сдох, потому что пока ворует со своими дружками при власти конца этой войны не будет
Уходя дверю не хлопать• 31 минуту назад
Ответ дляКіна не буде
Ага.

ржуть над крокусом
і тд і тп

+1000
Курочка• 29 минут назад
Ответ дляКуда_бежать
Це,щоб у кацапів, які читають цю тему, не було труднощів перекладу
Отчебучкина• 29 минут назад
Ответ дляПершоклашка
Такая хреновая у которой дом тоже под бомбежками
Ну тогда адрес дадите, она приедет, поживет немного пока устроится
Контрольница• 29 минут назад
Ответ дляПапина дочка
Ви ненормальна?
Тобто всі хто не хоче до рук брать зброю ненормальні? Всі хто не має ненависті до росіян теж ненормальні? може це з вашою нормальнімтю щось не так?
Отчебучкина• 28 минут назад
Ответ дляКурочка
Драсти, вы опять?
Несите тот скрин про 30000 сразу, чтоб время не тратить
Контрольница• 28 минут назад
Ответ дляЛюбви вам!
Кацапская ботня ?)) 4 года ракеты и дроны летят на дома обычных украинцев и убивают обычных украинцев . Черти хотят все перевернуть ?
А чому вони летять, а в криму не летіли? Чому в грузії перестали лнтіть після першої ж ракети?
Курочка• 27 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Драсти, вы опять?
Подтверждаете, что єто правда?
Отчебучкина• 27 минут назад
Ответ дляКурочка
То есть, сам факт что украинцы в принципе такое творят против украинцев, в войну, вас не беспокоит?
Библиотекарь• 27 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Драсти, вы опять?
Несіть скріни про величезну оренду на західній частині.
Уходя дверю не хлопать• 24 минуты назад
Ответ дляКіна не буде
Чи упороті, чи тупі.
2 в1 скорее всего. Внушаемые промытые головы марафоном и прочей пропагандой «незламни/вольные» и т.п. Вообще мало адекватных и думающих людей. Как следствие этого - война и то беззаконие что сейчас имеем