Скажений гудзик• 12 марта 2023
Оформлення ФОП
Дівчата, підкажіть, будь ласка. Хочу оформити ФОП в Дніпрі, але не знаю що і як. Куди звертатися та скільки по часу триває оформлення?
Кондуктор трамвая• 12 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
В Дії кілька хв займає
Щось ви там попались довго.
Це справа 10секунд
АфродитаПетровна• 12 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Щось ви там попались довго.
Це справа 10секунд
Ну он годину хтось відкривав ) Я образно написала
Кондуктор трамвая• 12 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Кілька хвилин і година мінімум, якщо людина знає, як це робити, - бачите різницю?
Федорино Горе• 12 марта 2023
Погодите, помимо оформления фоп нужно еще выбрать систему, потом дождаться следующего месяца, чтоб спрощена була. Вроде так правильно, если не ошибаюсь. И только тогда уже можно работать. Я пользуюсь услугами бухгалтера. Например, я в Киеве, а мой бухгалтер из Харькова. Работаем дистанционно. Совсем символические деньги это стоит, но хотя бы подстрахован и всегда есть у кого спросить.
Дарьюшка555• 12 марта 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Всім дякую за відповіді😽
Автор звертайтесь, супроводжую та реєструю ФОП, консультації, підбір кведів та оптимальної системи оподаткування, звертайтесь