L-i-s-a-92af• 12 марта 2023

Має бути зроблений виняток для футболістів, а не студентів. Чому?

«Має бути зроблений виняток для таких випадків»: Палкін — про Мудрика та мобілізацію

У середині січня Михайло Мудрик перейшов із Шахтаря до Челсі за 70 мільйонів євро плюс 30 мільйонів буде виплачено у вигляді різних бонусів. На той час 22-річний вінгер перебував разом із донецькою командою на зборах у Туреччині та мав дозвіл на виїзд з України.
Однак Мудрик після цього не повернувся до рідної країни і вирушив до Лондона. Міністерство спорту України поклало відповідальність за повернення Михайла на Шахтар. Цю ситуацію прокоментував Сергій Палкін.

«Якщо дивитись на закон, то мобілізації не підлягають люди молодше 27 років, якщо ти не служив в армії або не мав військової кафедри. Але при цьому країну ніхто з них не може залишити. Така колізія – з одного боку, тебе воювати не беруть, а з іншого ти країну залишати не можеш. Потрібно це міняти».

Гендиректор Шахтаря додав, що зараз у Верховній Раді лежить законопроект, який вирішить цю колізію, що особливо стосується спортсменів.
https://ukrfootball.ua/news/maye-buti-zrobleno-vin...