Трільчиха• 12 марта 2023

На який не травматичний спорт здати сина 7 років?

На який відносно не травматичний спорт здати сина 7 років? Щоб міг за себе постояти, коли
До нього лізуть в школі ?
рукиЖимолости• 12 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
то клас, а не категорія
Категорія ювенали 2

Юпитерная• 12 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Серединка.
В нас був хлопчик, в якого почалися проблеми з ногами. В декого починаються проблеми зі спиною.
Танці йдуть поруч з фізичною підготовкою (інакше дитина не відтанцює всі круги). Там теж бувають травми.
ті проблеми починаються, як тренер не має відповідної освіти
сладкий_ноябрь• 12 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дуже травматичний спорт.
Чем травматичный?
Миссис Буркул• 12 марта 2023
Дело не в спорте.
рукиЖимолости• 12 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Серединка.
На даний час є сколіотична осанка, не сколіоз, викрівлення немає, але лікарка сказала,якщо не було б танців,був би вже сколіоз, проходили кілька курсів масажу,електофорезу, підемо ще на плавання,просто різко почав рости,а м´язи спини слабкі
автор Трільчиха • 12 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
а чим вона займається? ота дівчинка.
туди ж і свого віддайте. теж буде ’пригати’ з кулаками
Її старша сестра завжди мучає
Юпитерная• 12 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Її старша сестра завжди мучає
а в вашого немає старшої сестри?

Щебетушка• 12 марта 2023
Карате, техквондо… та впринципі любий вид бойового. У вас якесь неправильне сприйняття, чи ви думаєте що діти там годинами рамзеляться, носи ламають? Це насамперед самозахист, дисципліна, загальна фізична підготовка, витривалість, а вже потім вивчення та відпрацьовування ударів, спаринги.
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чем травматичный?
Подружка займалась в підлітковому віці. Дуже багато років вигрібала наслідки.
Спина, суглоби, різні розтяжіння та падіння
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
С 8 лет в Легкой атлетике, я с вами не согласна.
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви можете бути як завгодно не згодною.
Але якби ви займались спортом, то знали, що кожен вид спорту має свої Типові травми.
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Потім- це дуже швидко.
Тим паче дитині 7 років. Багато хто на цей час займається вже мінімум рік.
Окрему групу для новачків ніхто не робитиме. Групи за віком в цьому віці
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви можете бути як завгодно не згодною.
Тут речь о проф спорте, в проф спорт уходит 5% из 100%, если не меньше.
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Потім- це дуже швидко.
И что?
Есть те, кто в 9 приходит в этот спорт и быстро догоняет других.
В непрофессиональный спорт можно идти в любом возрасте, не мелите чушь.
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
И что?
Так ви визначтесь: «швидко наздоганяє» чи це «просто фізкультура».
І ви хоча б дізнались, що таке професійний спорт, а що таке аматорський.
Ці люди однаково приймають участь в змаганнях. Але професійні - за гроші, аматори- для задоволення.
Жоден тренер не буде тренувати, якщо «спортсмен» не бачить себе в цьому виді спорту.

Ви якась агресивна.
Контролюйте себе.
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу

Ви якась агресивна.
Контролюйте себе.
В чем агрессия?
В том, что я говорю вам, что вы пишете бред?
Да, именно быстро догоняет, потому что психологически дозрел и физически крепче, лучше владеет телом и ид.
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
В чем агрессия?
Ну так якщо наздоганяє, то і тренування вже не із розділу «фізкультури».
Є спаринги, є змагання.
А із нервами щось робить. Бо на людей вже кидаєтесь
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Є спаринги, є змагання.
Причем тут спарринги и соревнования, если речь идет о занятиях. К соревнованиям и спаррингам допускают готовых детей, как психологически, так и физически
Я не кидаюсь на людей, я не терплю когда люди умничают там, где не разбираются. И то, что я жестко реагирую, не значит, что это агрессия
Сижу_и_плачу• 13 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо б ви розбиратись, ви б не писали дурниць)