Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Ответ дляsobacura
Ну один разок я потерплю ) ну два хай, це ж не туристів на постійній основі приймати )
Екотуризм це не так просто як здається. Я в лазню їзжу, бачу зі сторони, що це неупинний труд господаря, тримати в порядку все, після туристів, туристи різні бувають. Хоча у Вас там можна проводити етнофестиваль, згодна. Треба лазня!
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Клас. Хочу літо, щоб не дуже жарко, і в село мого дитинства теж рванути. У нас там річка, скелі, городи, а повітря, мммм аж солодке.
Я уже погуглила, мы туда на экскурсию собирались
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Не обов´язково. Можна брати якістю, а можна і кількістю
Ну так написали пару
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Цей водоспад в глухих селах?
Саме тей що на фото в БУках. Але треба зловити момент, тому що якщо вище по течії перекрили шлюзи, то водопаду не буде. А якщо їхати далі через поля на Брезівку, Чорну Камянку там річка ширша, і туристів нема, і природа чиста.
Ответ дляАмарилис
Такі краєвиди, аж серце щемить і на сльозу пробиває
Там добре відпочивати душею, це дууууже далеко від доріг, от Люда в неї родина з Камянця, трошки орієнтується в тих місцях. До речі там на Церезіт гіпс добувають, навпроти замку гіпсова гора з багатим родовищем
Ответ дляok1904
Ми вдома ніяк її не добудуємо ) але в селі вона була б доречнішо звісно. Ну то все питання часу. Аби дав Бог щоб скінчилася війна і всі були живі здорові, а там вже потім поробиться все.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsilma
Краса. В Буках трошки підзагажено було туристами.
Та не трошки. Засрали так, що капець. Ми вже туди рідко їздимо, особливо там де гідростанція була, там взагалі капец. Хоч не пускай туди людей.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так і далі глухі села, не такі розкручені як Буки
Краще і не розкручувати, скоти все засруть і поставлять палатку з шавухою. Я зла зараз, як триста пітбулів, бо у парку дозволили катання на всіх цих дебільних електро-приблудах. І ніхто не контролює.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та капец просто. Я б теж ото попробивала. Дожились до того, що навіть місцеві вже на риболовлю в сусіднє село їздять, бо біля річки вже неможливо сісти. Мій дядько там живе, сам своїми илами старається якось прибирати, але ж блін, приїдуть нароблять мідж деревами обтягнутих туалетів, живуть 3-4 дні, а тоді тупо зібрались і поїхали, а то все своє гімно з плівкою лишають. Через місяць знову приїжджають в же нове місце шукають
.Зла на таких не вистачає.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
🤬У Сумській області завдано ракетного удару по селищу Зноб-Новгородське
Загинув мирний житель, ще 4 поранені. Пошкоджено місцевий професійно-аграрний ліцей, повідомили в ОП