Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Чета в главном городе болот тревожно )))
Клоуни
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Я сьогодні симпатичний шеврон з тризуб бавовною у колеги бачила
Я собі мілітарі-рюкзак купила, треба пошукати прикольних нашивок на олх
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Не он сам пришел , увернулся в плед и дрыхнет !он еще этот плед у Дуси отбил, мое не лапай своими собачьими лапами ! Накипел и гордо уснул !
Характерний.
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну после того как на крыше домов постели они те пукалки, меня мало чем удивить))) та и вчера без наказано 3 разведчика беспилотника летало над военной частью ! И мирно ушли ))) нам это все на руку , пусть тужатся !!!
Ну от видно , жінка професійного мілітарного спеціаліста.
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Характерний.
И не говорите ))))у него крыша серьезная!
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
У меня слегка в другой отросли специалист, и у нас закон дома о работе не говорим !
Но как по мне эти прописные истины и ежику понятны )))
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Та , то я так, компліман. Не все ж котам комплімани роздавати
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ви?
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Спасибо, я поняла))) но можно просто и кота хвалить )))))))
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ви?
И да же муж ))))ты Хардюше мясо купила, он у вас не голодает!? Это вместо привет любимая ))))
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
А шо, Ви тільки за Хардика вписуєтесь? Аяк же інші ’діти’?
LudaSHS• 13 марта 2023
Доброго дня, шановні пані
Тривоги ці засунула в одне місце, бо щось воно не то.

А таки прочитала. ❗️ На Херсонщині з 13 до 17 березня діятиме нова комендантська година — з 17:00 до 06:30. На територію області, ймовірно, зайшли російські диверсанти. Наразі їх шукають — голова Херсонської ОВА
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Клас
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Краще псів.
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані

Погана новина(. Будем надіятись, що швидко знайдуть.
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані

Капец!
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Он самый добрый в семье , что бы вот так шипеть это так редко! Это же тюлень , ну вот реально мамин сына ))))
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані

Може який маневр планується? Або це фейк?
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А у нас діти їздили і мало того, хотіли. Я сама щороку починаючи з 6 років і до 13 там була. Топова була 2 зміна. Батьки в чергу ставали щоб путівку взяти. Дітей звозили з 3 районів.
У нас до війни тренер дітей водив в табір, в ліс. Древлянська Січ ). Дві неділі в лісі в наметах. Самі собі перуть, самі собі готують, дрова заготовляють, в походи ходять. Ех, було дуже класно!
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Не фейк
ода
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Так
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Клас
Ага , это тот который разводом угрожал , и что они с сыновьями из семьи уйдут …. А теперь , это я запрещала сфинкса покупать , я неделю челюсти с Пола собирала от шока)))!!!
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ви вирішили мені зробити взрив мозга? Тепер думай де це місце сили
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Це мрія дитинства. По таборам я поїздила вдосталь, а от про походи мріяла. Книгу ’Діамантовий берег’ перечитала раз з десять)
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
І я змінила погляди щодо цієї породи. Тепер фанатка Хардіка 🥰
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Все там же )) у мене по сусідству ) це все наша багата поліська земля )
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Моя одногрупниця так щоліта під Черкасами відправляє сина, правда я не знаю як табір називається, але щось схоже, там ще бойові козацькі мистецтва є. Син просто рветься туди, безшабашних пацанів, розгільдяїв, і тд. там швидко гарно так перевиховують .
ЛЮБА• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Их нельзя не любить )))
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ех, це під Іванковом, там склріш всього орками в лісі ще смердить...
ЛЮБА• 13 марта 2023
Я его чихаю, глажу , ноль на массу , спит детка