Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Не он сам пришел , увернулся в плед и дрыхнет !он еще этот плед у Дуси отбил, мое не лапай своими собачьими лапами ! Накипел и гордо уснул !
Характерний.
Ответ дляЛЮБА
Ну после того как на крыше домов постели они те пукалки, меня мало чем удивить))) та и вчера без наказано 3 разведчика беспилотника летало над военной частью ! И мирно ушли ))) нам это все на руку , пусть тужатся !!!
Ну от видно , жінка професійного мілітарного спеціаліста.
Доброго дня, шановні пані
Тривоги ці засунула в одне місце, бо щось воно не то.
А таки прочитала. ❗️ На Херсонщині з 13 до 17 березня діятиме нова комендантська година — з 17:00 до 06:30. На територію області, ймовірно, зайшли російські диверсанти. Наразі їх шукають — голова Херсонської ОВА
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
И да же муж ))))ты Хардюше мясо купила, он у вас не голодает!? Это вместо привет любимая ))))
Клас
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані
Погана новина(. Будем надіятись, що швидко знайдуть.
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані
Капец!
Ответ дляLudaSHS
Доброго дня, шановні пані
Може який маневр планується? Або це фейк?
Ответ дляmmi583@mail.ru
А у нас діти їздили і мало того, хотіли. Я сама щороку починаючи з 6 років і до 13 там була. Топова була 2 зміна. Батьки в чергу ставали щоб путівку взяти. Дітей звозили з 3 районів.
У нас до війни тренер дітей водив в табір, в ліс. Древлянська Січ ). Дві неділі в лісі в наметах. Самі собі перуть, самі собі готують, дрова заготовляють, в походи ходять. Ех, було дуже класно!
Ответ дляsobacura
Ви вирішили мені зробити взрив мозга? Тепер думай де це місце сили
Ответ дляsobacura
Це мрія дитинства. По таборам я поїздила вдосталь, а от про походи мріяла
. Книгу ’Діамантовий берег’ перечитала раз з десять)
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Ага , это тот который разводом угрожал , и что они с сыновьями из семьи уйдут …. А теперь , это я запрещала сфинкса покупать , я неделю челюсти с Пола собирала от шока)))!!!
І я змінила погляди щодо цієї породи. Тепер фанатка Хардіка 🥰
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Моя одногрупниця так щоліта під Черкасами відправляє сина, правда я не знаю як табір називається, але щось схоже, там ще бойові козацькі мистецтва є. Син просто рветься туди, безшабашних пацанів, розгільдяїв, і тд. там швидко гарно так перевиховують .
Ответ дляsobacura
Ех, це під Іванковом, там склріш всього орками в лісі ще смердить...