Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Ех, це під Іванковом, там склріш всього орками в лісі ще смердить...
Загадили всю територію, тварюки. Страшно ходити, не дай Бог, десь щось залишилось.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та дохлий орк то таке, аби не міна
Так я ж про міни і маю на увазі.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я в молодості могла на рибалку з ночівлею з*їздити, максимум ) а так щоб дві неділі жити під відкритим небом...
Я в 18 років на море в Коблево їздила палатками на тиждень. Зараз би не поїхала.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Колега казала, в неї там дача, брат в селі, село було в окупації, то ще восени замість соснового аромату лісу ,смерділо мертвими орками
Та дохлі ті гади перегниють, а от міни і вибухові предмети боюсь будемо ще не один рік знаходити.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ми в Рибаковку в якийсь сарайчик із панцирними кроватями, зранку чаю з бутером і погнали, ввечері по мівіні і на діскатєку. А зараз блять олінклюзів не такий)))
Ответ дляsobacura
То ж дитинство, тоді все простіше). Зараз мене і з однією ночівлею не витягнеш. Згадала, як в бабусі в дворі розбили палатку і я з двоюрідною сестрою закомандували там ночувати. Серед ночі приповзли в хату)
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Я знову хочу щось таке дужеипримітивне, але моєму чоловікові треба комфорт .
Ми три роки назад з чоловіком поїхали бабусі в серпні місяці допомагати копати картоплю. От примітив був самий раз. Глухе село, ми вирішили, що ночувати лишаємось в них, а не їдемо до батьків в райцентр.
То така краса була, тихо, тепло, пахне матіола і сіно. Дідусь напік картоплі, зробив салат з пахнючих помідорів, огірків і свіжовичавленої соняшникової олії, хліб свіжий з печі і чай з сушеної липи і вишневим варенням. Пішли на річку освіжились і спали на сінозвалищі. Мені здавалось що мені не 35, а 15 років.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Моя одногрупниця так щоліта під Черкасами відправляє сина, правда я не знаю як табір називається, але щось схоже, там ще бойові козацькі мистецтва є. Син просто рветься туди, безшабашних пацанів, розгільдяїв, і тд. там швидко гарно так перевиховують .
Так, у нас це на базі ’гуртку’, син займається рукопашним боєм, і там у них і тренування і патріотичне виховання і виживання )
Ответ дляmmi583@mail.ru
А на сіннику миші вночі бігають, шарудять, краса!
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нє, у нас мишей не було. Були комарі
Ответ дляok1904
У нач майже щодня рвуть снаряди, таке враження наче з усієї області звозять до нас щоб підірвати. Або ж це в нас стільки знаходять досі...
Тренер строго на строго влітку заборонив навіть думати пориватися на Січ, побачимо, що буде в цьому році, але думаю навряд (
Ответ дляАмарилис
Я десь в кінці листопала/ на початку грудня (ото коли страшний обстріл був, звязок зник, світло тощо... мені треба було перезавантаження ) , то залишилася ночувати в сіні, вийшла з зони комфорту, спала на рюкзаку і шерстяному світрі, вкривалася своїм малесеньким але теплим пледом, згадала дитинство, перші думки: як я це змогла, чого я тут, де мої подушки, одіялка... Прокинулася, як на світ народилася. Гарний морозний, сонячний ранок, сонце встає над притоками Дніпра, легкий сніжок. Класно, хочу тепер ще. От хочу в палатку з ночівлею
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Це мрія дитинства. По таборам я поїздила вдосталь, а от про походи мріяла
. Книгу ’Діамантовий берег’ перечитала раз з десять)
я из-за ’Діамантового берега’ хотела побыстрее научиться читать)) там заманчивая картинка на книге была.
и вообще Сенченко кльовый мне писатель.
Ответ дляok1904
Кажу ж - унікальна!