Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я из-за ’Діамантового берега’ хотела побыстрее научиться читать)) там заманчивая картинка на книге была.
и вообще Сенченко кльовый мне писатель.
Картинку не пам´ятаю в подробицях, памятаю два хлопчика і синя)
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ми три роки назад з чоловіком поїхали бабусі в серпні місяці допомагати копати картоплю. От примітив був самий раз. Глухе село, ми вирішили, що ночувати лишаємось в них, а не їдемо до батьків в райцентр.
То така краса була, тихо, тепло, пахне матіола і сіно. Дідусь напік картоплі, зробив салат з пахнючих помідорів, огірків і свіжовичавленої соняшникової олії, хліб свіжий з печі і чай з сушеної липи і вишневим варенням. Пішли на річку освіжились і спали на сінозвалищі. Мені здавалось що мені не 35, а 15 років.
А треба робити такі екскурси в дитинство. Це як психотерапія.
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
То ж дитинство, тоді все простіше). Зараз мене і з однією ночівлею не витягнеш. Згадала, як в бабусі в дворі розбили палатку і я з двоюрідною сестрою закомандували там ночувати. Серед ночі приповзли в хату)
Ми так з двоюрідною сестрою на сараї, в сіні спали ) також потім поприбігали в хату )
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
І з сіном теж була така історія). А головне, бабуся попереджала, але хто ж її слухати буде.
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Го під Одесу
В Затоку, мою ніжно любиму)
Поки мазюкала свої нігті, то ви вже 27 сторінок наклепали )
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Як же то було класно!
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляtascka
В Затоку, мою ніжно любиму)
Зато Ви з свіжонавазюканими нігтями, а ми ні)
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляtascka
В Затоку, мою ніжно любиму)
Сама клепали? А я ніяк не зберусь купити набір той)
Затоку де ми були позаторік, там жесть...
Сюди ближче, в КБ
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Загадили, суки, всю землю (
Та суки перегниють, а от міни ні. Я памятаю коли будували трасу Київ-Одеса, дорожники дійшли до села Нестерівка. Вже почали всі роботи і до них вийшов дідок, років 80 а може навіть і більше, і каже хлопці, обережно, я згадав що коди була війна ми тут десь в яму ховали міни (такі довгі). Це ще добре, що дорожники повірили діду, викликали саперів і шукали. Роботи затягнулись, але знайшли цілу яму, атм більше 100 шт мін. Не дай Бог зачепили б екскаватором бух був на всю область. Про жертви я взагалі мовчу.
Так і наш час, ще довго ми будемо розгрібати те все.
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сюди ближче, в КБ
Самесенька) Але в мене не набір, все купляла окремо, враховуючи свої побажання
Фрезер трохи заслабкий, купила на алі самий дешевий, щоб вчитися
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Небось в Затоку без нас намилилась!
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляtascka
То вже хваліться!
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Небось в Затоку без нас намилилась!
А туди тільки з гарними нігтями пускають?
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Небось в Затоку без нас намилилась!
Ні, обов´язково всі разом, арманьяк 1981 року чекає на перемогу)
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
То вже хваліться!
Страшно)
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Кажу ж - унікальна!
Я давно змінююся.
От до війни обожнювала відпочинок на Арабатці.
Там коло термального джерела табір з наметів, ну якщо швидко йти, то можна не звертати було на контингент...але придивилась: відпочивали в тих наметах пенсіонери. То як пенсіонери можуть, а я чому не можу? Для мене коли я почула їх розповіді, історії був взрив мозга. Хто геологом, хто булівельником, комбайнером, інженером. працював, хто співаком в опері, а відпочивали на Арабатці, бо це природне оздорвлення(це факт). А на пенсії вже грошей на ьази відпочинку не достатньо, от такі зачиняли квартири в Харькові, Запоріжжі , Дніпрі і т.д і їхали електричками з своїми домашніми улюбленцями в наметовий табір на море , були такі що аж у жовтні поверталися в свої квартири!
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляtascka
Страшно)
Ну ми ж не заклюємо, як в основних темах)))
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляtascka
В Затоку, мою ніжно любиму)
У мене нігті на сьогодні заплановані, вчора було фарбування.
Енгрі бьордс )))
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Енгрі бьордс )))
Класнюча)
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
ніхрінасобі....
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Енгрі бьордс )))
Ооо, я теж бровіщі сама роблю, бо ніяк не запишусь)
Гарна!
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А то!!!
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Енгрі бьордс )))
Класно. Мене чоловік фарбує. Любить , коли його хвалю за гарнемфарбування.
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляtascka
Класнюча)
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляtascka
Он як?
На нас усіх вистачить?
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Гарна!
Я ходила раніше, потім мене почала жаба давити )
А так зараз коли волосся фарбую то зразу і брови мажу.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Писала ось на днях, в нас в центрі майже на прохідному дворі знайшли міну 2 світової війни. ЯК?? Це ж не море, де випливе.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляtascka
В Затоку, мою ніжно любиму)
Боже, какие огромные у вас ногти
tascka• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Руки покоцані, в батьків в селі була на вихідних
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Боже, какие огромные у вас ногти
Все, прибігла на ногті)