Пік Антна• 13 марта 2023

Віт Д приймати раз на три дні?

Так написано в інструкції… раніше призначали частіше ніби.
Oks_kis• 13 марта 2023
А як вам лікар сказав приймати?

Oks_kis• 13 марта 2023
Бо тут доза не профілактична
Ms. Анонимная• 13 марта 2023
Якщо показник в нормі, призначають 2000 раз в день. Якщо не в нормі, треба дивитися індивідуально )))
Oks_kis• 13 марта 2023
Ответ дляMs. Анонимная
До 1000 на день, якщо показник в нормі
Ms. Анонимная• 13 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Бо тут доза не профілактична
Дозу 2000 приймають для підтримки того рівня який є на даний момент
автор Пік Антна • 13 марта 2023
Та призначав раніше при хворобі, а зараз всі пишуть, що треба приймати , от я й добралась до них
Губки-уточкой• 13 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Мені при дефіциті віт Д лікар прописала 4000 раз на день. У Вас які показники?
автор Пік Антна • 13 марта 2023
Раз в три дні- це ж ще не забути треба, календар вести)
автор Пік Антна • 13 марта 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Я їх не здавала

Oks_kis• 13 марта 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Дивно це
Бо мене лікар після лікування (вітамін д 4000) перевів на дощу 1000, бо ми д3 отримуємо ще через шкіру.

2000 - це вже лікувальна доза
Oks_kis• 13 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Я їх не здавала
Не пийте таку велику дозу без аналізів
Бо вітамін д - токсичний для організму при передозуванні
автор Пік Антна • 13 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Не пийте таку велику дозу без аналізів
Я вже їх назад закинула))
Байрактарна• 13 марта 2023
А може варто здати аналіз і потім вже визначатися з дозуванням? Принаймні так логічніше))
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Раз в три дня, это разве что если он у вас не низкий и то, это мало.
У меня дети столько принимают каждый день
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Дивно це

2000 - це вже лікувальна доза
Ну если вы у моря живете? Где тепло круглый год, то да.
Достаточно может быть.
Пишна молодиця• 13 марта 2023
Я 2000 кожен день приймаю, але в мене щз нема, то мені треба і без аналізів
сладкий_ноябрь• 13 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Не пийте таку велику дозу без аналізів
Это не большая доза.
И если автор в Украине живет, то нехватка витамина д у него будет
Надежда наш компас• 13 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Я їх не здавала
Ви знаєте теж думала низький як і феритин,а виявився високим іферитин теж,тому перж ніж приймати здайте аналіз,до речі мені сімейна ну вона в привптній клініці приймає,дала на ці аналізи безкоштовно у держ лікарню і ще гормони щитовидки і купу інших
Берегу и стерегу• 13 марта 2023
Если подтвержденный анализом дефицит и назначена коррекция , то нет разницы пить кажды день или раз в 3 дня тройную дозу . Можно например пить каждый день по 2000, а можно раз в 5 дней 10000