Апрель Ивановна• 13 марта 2023

Чёртова война, семья рушиться

Семья чувствую рушиться, муж отдаляется всё дальше и дальше, он в горячей точке 3-й мес.
Вначале было всё стабильно, теперь звонков меньше и меньше, у него разговоры о своём, если звонит, мои проблемы всё меньше интересуют.
Связь есть, но он постоянно занят может и не звонить и не написать пару дней, а если и пишет, то сухо и сдержано.
То люблю,скучаю, сейчас всё пропало.
Понимаю, что война не скоро закончится, а он всё дальше и холоднее.
Сумбур.
Больше пишу выговориться.
Как у вас девочки?
Поддержите.
Сказал в отпуск не раньше лета и то на неделю дай бог .
Голубка миру• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А я и не страдаю, Я злюсь на ситуацию и всё.
Мне интересно как другие выживают на расстоянии, это плохо?
Может и мне уже психолог нужен
Я отревела за своей семьей , как за покойником. 22 года в трубу. Это чужой человек стал, я не знаю , как с ним жить. Да и я уже другая, все выжжено внутри

Мамаша в бигудях• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Пусть бог хранит вашего брата
Спасибо большое! И вашего мужа пусть хранит Бог!
Апофиозная• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Может и мне уже психолог нужен
Автор мужик быстро утеху найдет , поэтому думайте о себе и детях
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
Как я вас понимаю, Я тоже не хочу терять семью ...буду до последнего верить в лучшее
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляАпофиозная
А как же и в горе и в радости?🤕
Моя вера в семью ещё жива
ЗлойанОним• 13 марта 2023
Автор, мені вас дуже шкода
Не слухайте тих хто знецінює ваші проблеми, порівняно з проблемами вашого чоловіка. Скоріше за все вони це пишуть сидячи поряд з своїми чоловіками і їм вас не зрозуміти.
Також не читайте маячню про те що хтось там в нього завівся.
Просто диву даєшся які люди далекі від війни і яку єрунду вони пишуть((
Я рекомендую вам звернутися до психолога, багато хто надає допомогу сім’ям військових безкоштовно.
Ви жива людина і маєте свої проблеми, і на вас звалився великий груз відповідальності, і це може бути дуже важко. Також звісно, ви переживаєте за чоловіка, та й в цілому війна, стресовий фактор. Це все дуже! Дуже ! Нелегко! Ви маєте право на психологічну допомогу і підтримку! Також просіть допомогу у рідних.
Удачі вам
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
а які у ВАС проблеми. Ужас, як малі діти
Думаєте в жінок не може бути важливих проблем?
Мій дуже переживав за нас с донькою, як ми були в окупації, ще й жили поряд з мостом, де були бої і потім наші по ньому гатили.
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Автор, мені вас дуже шкода
Удачі вам
Дякую вам за пораду🙌
Lusapasika• 13 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Автор, мені вас дуже шкода
Удачі вам
Удалено администрацией...

ЗлойанОним• 13 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Удалено администрацией...
Чому ви так в цьому впевнені?
У мене у подружки і у сестри чоловіка зараз схожі ситуації.
Обидві доведені до депресивного стану((
Тож навіть якщо автор троль, це не виключає інших випадків таких
Війна важка для всіх, а для рідних воїнів, які на 0, це пекло((
Викликаю на дебати• 13 марта 2023
Вот тема подтверждает то,о чем списала уже давно и за что меня банили: воюющие мужчины уже не будут прежними и много семей распадётся
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Такие темы не интересны, большинству
Или они не хотят об этом думать
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Удалено администрацией...
Заспокойтесь вже
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 марта 2023
Ответ дляАпофиозная
Им все дают, знакомый только сапоги купил зимние, все дают.
Не всім і не скрізь.
LJA• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Проблем хватает, родителей нет, а я одна с 2 детьми.
Мне не нужно сочувствие, просто понимаю ,что уже нет тех отношений , а что дальше?
Далі буде видно. Але вважаю у вас нема права ображатися на людину яка виживає на війні, хочете приєднатися до зсу щоб з´явилося більше спільних інтересів?
LJA• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Дітей батькам народили?
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляLJA
Дітей батькам народили?
Я про те, що мені теж не солодко , але як йому навіть не уявляю, хоча скажу так: він не скаржиться і не ниє, все в собі.
Викликаю на дебати• 13 марта 2023
Я работаю в ОТГ, скоро если все хорошо,ухожу в декрет и очень надеюсь,что война закончится пока я буду в декрете. Потому что мне страшно представить что будет творится после окончания войны,работаю в земельном отделе
Vicky-A• 13 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Мій чоловік вже рік в полоні.. я не чую його голос, я ні чого про нього не знаю . автор , ніяк не можу зрозуміти вашого егоїзму. Йому важко, вам бажаю мудрості, терпіння і розуміння.
Я знаю, що Вас вже нудить від слова тримайтеся (ну принаймі в мене так було). Я хочу обійняти Вас. Я пройшла через це. Чоловік 10 місяців був в полоні. На початку січня його повернули. Мені й досі іноді не віриться. Я знаю, як то важко не чути і не бачити рідну людину, і не знати, що з нею. Але Ви повинні бути сильною і чекати. Заради вас обох і на зло всім бідам. Вони (полонені) живуть мрією, що ми (їх рідні) тут їх чекаємо і любимо, і з нами все впорядку. Ваш чоловік повернеться. Обов´язково. І хай його оберігають Янголи-охоронці. І хай він скоріше повернеться до Вас. Обіймаю Вас.

LJA• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ситуація у вас не дуже , як і у всіх сім´ях де на війні чоловіки чи діти, але їм там значно гірше. Його фокус зміщений на вбити ворога і вижити. Нічого ви зараз не зробите , підтримуйте. Дай бог все буде як було чи краще у вас після того як повернеться
maijolika• 13 марта 2023
Мой пошел форму себе покупать новую,дн область,говорит продавщицы все с декольте и прям вешаются на военных,и в душ они ездят к местной бабушке,та им стала девочек предлагать для расслабиться((что-то я теперь тоже переживаю
LJA• 13 марта 2023
Ответ дляVicky-A
дуже рада за ваш і вашу сім´ю. Ваш чоловік в порядку?
ЗлойанОним• 13 марта 2023
Ответ дляLJA
При чому тут право ображатися?
Автор не ображається на чоловіка
Їй важко
Вона одна
І її ніхто не підтримує
Вона має право на емоції, в тому числі негативні, має право хотіти чути ніжності і бути слабкою. Те що чоловіку важко не означає що треьа запихнути свої переживання якнайдалі((
Не можна знецінювати проблеми однієї людини поряд з тим, що в іншої людини пробоеми ще більші.
Вибачте, якщо грубо, але максимально доступно: якщо вам вдарити по нозі, а вашому чоловіку по голові, - ваш біль в нозі можна ігнорувати, бо він слабкіший, аніж коли б’єш в голову?
LJA• 13 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
При чому тут право ображатися?
Автор не ображається на чоловіка
Їй важко
Вона одна
І її ніхто не підтримує
Абсолютно правильно , якщо мій чоловік/син постраждали більше ніж я - я буду їх опікати з хворою ногою. Має право на свої емоції. Ніхто їй цього не забороняє
Замыленная• 13 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тримайтеся, це не егоїзм, це страх загубити сім´ю
Это эгоизм, уж простите.
ЗлойанОним• 13 марта 2023
Дівчата, зараз кожен хто дотичний до війни має багато страждань, переживань і болю.
Так ми повинні бути сильними, але при цьому ми повинні берегтися максимально.
Будь ласка, ходіть до спеціалістів, зустрічайтеся з друзями, займайтеся хоббі чи відволікайтеся іншими земними простими речами. Піклуйтеся про себе. Зараз це надважливо!
автор Апрель Ивановна • 13 марта 2023
Ответ дляmaijolika
Хорошая бабушка, но тут зависит от человека ещё 🤷мой такое не рассказывает....
Карапулька• 13 марта 2023
Не знаю, где Вы, в каком городе, и я не имею точных данных, но очень часто попадается информация о психологической поддержке, бесплатной. Поищите в своём городе.
Думаю, Вам это не помешает.
Голубка миру• 13 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Все, на что меня хватает, это поднять себя и заставить работать, я реально понимаю, что если я ее потеряю, то фиг найду эти 30т, я не могу себе это позволить. Дальше -состояние овоща, габана и спатоньки. Бесконечный день сурка
Кудесница_с_пургеном• 13 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
А Петя пи… провёл мёд реформу убил статистику и разогнал психушки. «Врачей за борт» лечат теперь гипнозом дурочек с компульсивным перееданием, нариков или так манипулирует доверчивым народом.
зараз. київська обл. тихі райони. Три районні лікарні.. Збираються закрити дві з них. як людям добираться до тої, котру оставлять при цих цінах ,та відмінених рейсах -ХЗ.
---