Zelenkа• 14 марта 2023

Хвилювалочка, вівторок

❗️Висока активність авіації противника. Можливі пуски ракет. Бережіть себе!
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Знаєте, чому у Хвилювалочку не шастають місцеві тролі типу гея і інший зброд? Бо вони заблоковвні у всіх.
Зараз ще цю блокану, хай сидить спокійно.
А я только, что сидела и думала,Почему в Хвылювалочках Юры нет,он ведь,везде лезет
А вот оно что.....
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А вот оно что.....
А секрет простий😂
sobacura• 15 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Через місяць, 16 квітня
Дякую )
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляVot
Хвилювалочки, так вам, до відома, у Дніпрі сьогодні було 12 тривог більше ніж 5 годин за часом і зараз тривога! Щоденно звісно менше, але 5-6 є. Але ми кожного разу не створюємо тему. Звісно могли б, але замахалися б, та і навіщо??? Ну от навіщо дійсно ці теми?? Тому якось дивно бачити страшенні хвилювання на другий рік таких тривог. Чесно, підбішує трохи, коли в деяких пабліках інформують лише про тривогу в Києві, ой-йой! А ми так більше ніж рік живемо… Цей пост ні до чого, просто дивно бачити хвилювання саме через Київ. Можливо більшість з нього, тому так, але нібито знецінюють наше повсякдення…
Якщо підбішує - персен без рецепту:)
90% тривог в Дніпрі по 15 хвилин, їх ніхто не помічає. І тільки ви ними міряєтесь із іншими.
Війна у всіх, не тільки у вас.
Леди на мопеде• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А секрет простий😂
Злые вы. Человек со всей душой, а вы! Неблагодарнаи!
Алёна-01• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Спасибо
Я поняла
Немного о других пряниках подумала
А Вы о каких?
Может и мне надо?)
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Знаєте, на початку війни точно такий самий срач влаштовували харків‘яни. Мовляв, хулі всі теми про Київ, а найтяжче їм.
Я якось запитала подружку з Дніпра, як вони живуть з тими тривогами. Та всім пох, тільки одна страдаліца смакує)
ok1904• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А вот оно что.....
Якось хотів(ла)/ не можу зрозуміти то жінка 40+, чи молодик 27річний/ потролити хвилювалочку, але дослід не вдалий. Старлінк теж не підтримує наш рух.
ok1904• 15 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Не буде айнене - не буде хвилювалочки. Так що, айненекали, айненекаєм і будем айненекать)
Вчора вчитувалась, не зрозуміла гумору, а сьогодні з першого разу. Айнане то айнане. Нєєє, може, хто думав, що тут секретні розвідданні мають шифровкою передаватися.
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А секрет простий😂
Знаю, что я у многих в блоке
Но сама этим не занимаюсь,так как темы не создаю
Но,действительно, Вы молодец
Потому что и так форум загажен темами Юры/Протеи/Старлинка и др.Троллей
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Знаю, что я у многих в блоке
Но,действительно, Вы молодец
Троляк полно, а бесим всех мы
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
А Вы о каких?
Может и мне надо?)
Неее,врядли
Я такие имела ввиду (фото обычное,для примера,но с тематикой праздника)
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляok1904
То тріль, дівчата писали, хто, забула. Старлінк таке саме, гляньте теми.
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Троляк полно, а бесим всех мы
Вооооот
И при том,что пишем Без Анонимов
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Знаю, что я у многих в блоке
Но,действительно, Вы молодец
Дякую, але ідея не моя, виникла колективно і випадково. Я ще пам‘ятаю, коли форуми були форумами, а не зборищем особистих блогів хворих людей)
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Зеленка, Юра-Не Тролль
Он просто волшебный(больной)
a.ostroverh• 15 марта 2023
Помощники мои)
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Зеленка, Юра-Не Тролль
Он просто волшебный(больной)
І тому його не банять? В кожній темі коментарі про його мужиків, теми про дітей в басейні. Його відловити давно пора.
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помощники мои)
Это Вы цветочный мусор собрали,а они не дают вынести?
автор Zelenkа • 15 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помощники мои)
Спросоння подумала, що то білі мишки😂
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Неее,он иногда пропадает
Скорее всего-банят
Я на его темы не обращаю внимания-Но их,реально, ОЧЕНЬ много
ok1904• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та ясно, що не все так просто.
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Спросоння подумала, що то білі мишки😂
Чуток подросли))
alena2013• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А вот оно что.....
Ну да, писали же здесь уже. Но я не конкретно про Юрия читала. Как по мне, он совершенно не агрессивный. Не думаю, что здесь бы писал о своем, наболевшем
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ага
Алёна-01• 15 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Неее,врядли
Ну мои примерно такие же)
Только на шпажкаж и я их в пасочки вставила)
alena2013• 15 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Троляк полно, а бесим всех мы
И главное, что пришел человек с работы, уставший, но все равно идет искать именно бесячую тему.
Она ж не висит закрепленная, нужно идти в поисковик или ленту крутить.
alena2013• 15 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Помощники мои)
А Черри как магнитом тянет к новым вазам))
a.ostroverh• 15 марта 2023
Ответ дляalena2013
Тут не больше ракет интересовал
Nata.t.1970• 15 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Ну мои примерно такие же)
Поняла,спасибо
Просто мы паски не печем и праздник не отмечаем
Но если что то прикольное-покупаю сьесть