Вытворунка• 14 марта 2023

Хто повертався в Україну через Угорщину і Хорватію на авто

Хто повертався в Україну через Угорщину і Хорватію на авто, автобани платні якщо транзитом на українських номерах?

І проходження кордону Лужанка, коли краще по часу, можливо знаєте коли менші черги.

Дякую!
Мадам Тю-лю-лю• 14 марта 2023
А разве не везде для украинских номеров дороги бесплатные? Там главное чтоб то не просрочено было

Одноклассница• 14 марта 2023
Угорщинна точно платні. але що да як не знаю
Непереможна• 14 марта 2023
не всі безкоштовні.є платні дороги в Угорщині і їх повно. по часу немає різниці
буреЛОМКА• 14 марта 2023
Їхали в липні з України через Угорщину на Хорватію.Суму оплати вже не пам´ятаю, але по суті угорські платні дороги дочка оплачувала через інтернет ще в Україні якось. Можна було і по безкоштовній їхати дорозі, але то довше.Потім в Хорватії їхали на острів, то теж по платному автобану, оплачували, пам´ятаю, на місці, коли доїхали до шлагбауму,через апарат той, як він там називається.
Ёшки_Матрёшки• 14 марта 2023
А вы особенная, почему вам должно быть бесплатно
Бибер-анонимер• 14 марта 2023
Не поверталися, а їхали туди рік назад. Дороги платні, в Хорватії основні дороги платні, в Угорщині платний автобан, можете їхати звичайними угорськими дорогами безкоштовно, але буде в 3 рази довше, там однорядка і обмеження швидкості 50 (чи 60, вже не пам´ятаю точно). В Хорватії платите на місці, там будки контролю і оплати на дорозі стоять, в Угорщині тільки заїдете на територію, купуйте на заправці він´єтку, чи 15 чи 20 євро коштує.
Котомафия• 14 марта 2023
В Хорватии платно, не важно транзитом или нет

O-Yumi• 14 марта 2023
В Хорватии много участков платных дорог, оплачиваются при выезде с дороги. В Венгрии - нужно покупать виньетку
автор Вытворунка • 14 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
згинь русня!
Настасья Пицун• 14 марта 2023
Ответ дляОдноклассница
я їздила з подружками і провтикала. питала тут - що робити, бо як повернулась хтось сказав платні. кажуть мені пощастило. я проїхала 4 країни. і в 1 було безкоштовно..
етолл здаэться програмка для оплати выньэток