Жирафовое варьенье• 14 марта 2023

Хто минулого року відпочивав в Будві?

Дівчата, поділіться відгуками. В інтернеті дуже мало свіжих нажаль.
Я тертий жук• 14 марта 2023
Жили там все лето, что вас интересует ?

Морковку дай• 14 марта 2023
Жили в Бечічах. Питайте, що цікавить. Мені й дітям сподобалося
Дідова баба• 14 марта 2023
И я близко от Будвы жила все лето. В Сутоморе.
Спрашивайте у всех
Я тертий жук• 14 марта 2023
Ответ дляДідова баба
Спрашивайте у всех
Оооо класс! Мы там тоже долго были
Oksana0612• 14 марта 2023
Ответ дляДідова баба
Спрашивайте у всех
Сутоморе ближче до Бару. Це Барська Рів´єра.
Дідова баба• 14 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Там все маленьке. Тієї Чорногорії раз два і все
Oksana0612• 14 марта 2023
За мої 10 років відпочинку в Чорногорії в самій Будві були тільки один раз ще й в серпні, більше так не робили. Це = Ялта. Останньо були в 21 році, заїжджали так як маємо там знайомих, дуже багато людно, шумно, море не надто чисте. Якщо без дітей, то так там класно ресторани, дискотеки.

Незламна• 14 марта 2023
Ответ дляOksana0612
а з дітьми можете порадити куди краще?
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Мені теж там жахливі пляжі, забиті ( А от починаючи з Бечічів, Рафаіловичів у бік Св. Стефана було небагатолюдно, чистіше навіть набагато
автор Жирафовое варьенье • 14 марта 2023
Ми були в минулому році там теж. Перший раз в Чорногорії і мені дуже сподобалось. І саме в Будві - пляж Могрен то любов! Були в пік - кінець липня початок серпня, людей багато, але то така атмосфера ...
Були і в Бечічі на пляжі день (не сподобалось, хоча набір шезлонгів з парасолькою там на 10 евро дешевше).
Були і в Петровац день - там сподобався пляж і море.
Були і Св. Стефан - там теж сподобалось, але вода така холодна була, жах, а от поруч Милочер - там вода тепла була дуже, пляж класний, але немає душу ((.

Планую повертатись саме на ту віллу де були, але ціна на неї зараз дорожча на 10 000грн ніж минулого року. От і думаю - чи їхати туди, де сподобалось, чи обрати інший варіант (ціни від 24 000грн), але краще обрати більшу кількість днів за ті гроші.

Ну і щоб там прям шик, то ні - так комфортно, зручно + були вже знаєм чого очікувати, але як не крути хочеться краще на 2-3 дні довше побути і можливо там де дешевше не гірше.

Просто відгуків реально немає за минулий рій майже - навіть по нашій віллі - з нами разом як мінімум ще 2 сім´ї з України відпочивали, а відгук лише я залишила (((
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье

Мої торішні апарти подорожчали удвічі, навіть більше трохи.
Ответ дляМорковку дай
мої подорожчали через ціну на білети в основному - ми їхали автобусом з Києва, квиток коштував 2000+грн за одного, зараз 4000+грн (((
Ответ дляЯ тертий жук
Жили там все лето, что вас интересует ?
як я вам заздрю

ви самостійно орендували апартаменти, чи можливо по програмі прихистку якісь там жили?

якщо самостійно - яка ціна приблизно на міс оренди?
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Квитки так, я теж із Києва їхала за 4 тис туди й назад торік. Але й житло удвічі - не настільки я туди знову хочу (
Я тертий жук• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
як я вам заздрю

Если честно завидовать нечему 😅 первые впечатления да классно море природа, но потом когда там долго живёшь и сталкиваешься с местными (не серьёзные люди абсолютно), с тем что там много чего нет, к чему мы привыкли, и все как-то короче скудно. Уехали от туда спустя 5 месяцев, и пожалели что были там так долго.
Прихистка там нет, можно было податься в посольство как на конкурсе (много критериев что бы вас выбрали) на программу жить в отеле с питанием, но это два отеля с ограниченным количеством мест на всю страну)
Если ехать туда просто отдохнуть то ещё ок, но не везде, людно и грязно местами, + обязательно арендовать машину. А жить там не в коем случае😅
Аренда квартиры по-моему летом была 500€ или 600€ (двухкомнатная квартира), с октября 300
Больше в Черногорию не хочу)
Но опять же кто что любит ))
Замыленная• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье

Ви 100 € платили за мілочер?
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
Ви 100 € платили за мілочер?
Безплатно було минулого літа
Ответ дляЗамыленная
Ви 100 € платили за мілочер?
ні звісно. пляж відкритий був в минулому році
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
А в мене таке з Мілочера ) Ех, літа хочеться вже

Замыленная• 14 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Безплатно було минулого літа
Питаю, бо ми забукали св стефан на червень)
Морковку дай• 14 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
Супер! Торік узагалі не людно було в червні
Замыленная• 14 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Буду ще бронювати липень і серпень, але ще не вирішила де саме, схиляюсь до петровац, у мене мала дитина. Св стефан наші апарти будуть в 3р дорожче.
Ответ дляЗамыленная
мені сподобалось в Петровац, а от в Св. Стефан відпочивати на довго не поїхала б, так, тільки на день
Замыленная• 14 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мені сподобалось що людей мало. І я там була одного разу, була у захваті) буду насолоджуватися природою
Тоска в носках• 15 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
А бронювали через букінг чи через інший сайт?
Замыленная• 15 марта 2023
Ответ дляТоска в носках
Через airbnb