Бармалеина• Изменено 14 марта 2023
И я туда же)) реально ли узнать с помощью астролога суждено ли мне быть с этим
Человеком)) говорят по звездам можно определить.
С помощью астрологии.
И реально ли изменить судьбу? Например по астрологии нам не суждено быть вместе, но если человек например провел работу над ошибками то звезды начали показывать другой результат?
С помощью астрологии.
Гравицапа• 14 марта 2023
Напевно, можна якось, навіть дуже впливові люди звертаються до астрологів, але не до простих, які рекламу в неті дають.
Играюся• 14 марта 2023
Астрология просто показывает варианты событий, ну как я это понимаю
На подобии, если сделаете так и так, то итог будет такой то, и так дальше
Поменять судьбу можете только вы сами
Бармалеина
• 14 марта 2023
Ответ дляИграюся
Поменять судьбу можете только вы сами
А как тогда некоторые астрологи видят и говорят что «вот с тем человеком тебе точно не по судьбе» и тд и тп (видела тут похожую тему ранее)
Детсадовский полицейский• 14 марта 2023
Астрологія може показати вашу сумісність, плюси , мінуси у відносинах
100% вірогідність вам ніхто не скаже,
Єдине що можуть зробити це запрограмувати вас на якийсь варіант
100% вірогідність вам ніхто не скаже,
Бармалеина
• 14 марта 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
100% вірогідність вам ніхто не скаже,
А якщо астролог з впевненістю каже що в пари нічого не вийде, то як вона це бачить?
Играюся• 14 марта 2023
Ответ дляБармалеина
Мне кажется, что когда именно так говорят это бред, ну или они там «видят» плохую совместимость, и то совместимость !! А не то что не по судьбе
Астрологи говорят плюсы и минусы, перспективы
Детсадовский полицейский• 14 марта 2023
Ответ дляБармалеина
Можливо дуже багато негативних аспектів, особливо між конфліктними планетами, тобто пара в емоційному плані не зможе довго протриматися на постійних сварках. При цьому не має хороших аспектів між планетами, які б давали на тривалий час щось хороше або хоч якусь стабільність
Але ніхто не дасть гарантії, що шлюб не можливий, такі люди можуть жити разом і псувати один одному життя
Є карти, синастричні, які дивишся і розумієш, нафіга ці люди зійшлись і псують своє життя роками.
Але таке можливе
Можна прорахувати якусь вірогідність , але 100% гарантії ніхто не дасть
Але таке можливе
Любовь Калистратовна• 14 марта 2023
Обращаетесь к опытному и хорошему астрологу.
Они сделают синастрию ваших карт с партнером и говорят вам все за и против.
А там выбор за вами.
Детсадовский полицейский• 14 марта 2023
Не потрібно себе програмувати на результат. Якщо вам кажуть, що стосунки не можливі, але зараз в цей момент вам хочеться саме цього, забийте і робіть що хочеться. Якщо ця ситуація прийшла в ваше життя, то можливо вона принесе досвід, можливо навіть негативний, але він буде вам потрібний щоб зробити висновки і змінити себе, своє життя на краще
Бармалеина
• 14 марта 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
Але таке можливе
А якщо наприклад пара працює над сварками і конфліктами - це все одно не допоможе?
Бармалеина
• 14 марта 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
А якщо пара працює над помилками та відносинами, то все одно неможливо змінити все на краще бо на зірки,планети не вплинути?
Гравицапа• 14 марта 2023
Ответ дляБармалеина
Ви впевнені, що обоє працюють? Іноді виявляється, що відносини більше потрібні одному, який і працює над ними.
Детсадовский полицейский• 14 марта 2023
Ответ дляБармалеина
Якщо пара працює над відносинами конфлікти все одно будуть, але може не такими гострими. Але все залежить від планет, якіутворюють негативні аспекти.
Знаю однупару, одружені років 40. Його сатурн в точному з´єднання з її сонцем, він повністю обезцінює її як особистіть, критикує все, в неї через це самооцінка на нулі. Її сатурн в точному зєднанні з його місяцем, вона повністю ігнорує всі його потреби.
Вони дуже нещасні один з одним. Такі аспекти сатурна в синастрії називаються ’печать несчастья’, а тут вона взаємна. І це не просто конфлікт, тут одна людина просто не вписується в систему цінностей, понять іншого. Над такою проблемою не просто працювати
Ответ дляБармалеина
Астрология - это не приговор. Астролог может предполагать некоторые моменты, исходя из карты совместимости.
Но живут с разными синастриями. Вопрос только, как.
И не так много людей, которые готовы вникать в причины своих сложностей, с ними работать и разбираться.
Вот в чём астрология однозначно помогает - это в понимании себя и того, в каком направлении развиваться