Автопортрет нурофена• 14 марта 2023
Чи задоволені своїм вибором освіти та професії?
Чи вступили саме туди куди хотіли в дитинстві? І працюєте там де хочеться?
Oksana-f9a3• 14 марта 2023
Не знаю как у других но мы с мужем мечтали о фигне какой-то, лучше бы послушали родителей
Цвірінь• 14 марта 2023
Я вступала туди, де не було математики в навчальній програмі ) Освітою задоволена, бо нас реально якісно вчили. Працюю за фахом
Ірина-51f2• 14 марта 2023
Ні, на навчанні наполягали батьки. Вивчилась на медсестра по контракту, бюджетних місць не було зовсім. По професії не працювала, тепер диплом треба підтвердити щоб було можливість працювати, ще і військовозобов’язана.. На роботу не беруть, зато на війну те що треба

Благоуханочка• 14 марта 2023
Хотела быть продавцом. Уговорили что продавцом всегда успею. Так как любимый предмет был математика пошла на экономический. Работаю бухгалтером. Вот думаю может надо было на матфак? Учителем.... сама не знаю
НЛОша• 14 марта 2023
Хотела в мед. или ин.яз. Училась в фарм. Та ну его нафиг, в аптеку не вернусь, сейчас в своей отрасли, но с противоположной стороны. Небо и земля )
40каградусная• 14 марта 2023
ну, я хотілс в Сорбоні вчитися.... тому не там де хотіла, але на тій же спеціальності. І працюю ким хотіла.
Добра всем!• 14 марта 2023
Пошла учиться куда отправили родители, периодически рада - медицина нужна везде, но чаще как выжатый лимон - я интроверт и ежедневные общения с людьми на работе просто изматывают...дома молчу почти всегда, телефонные разговоры ненавижу...