Котомафия• 15 марта 2023
Зажими у шиї
Дуже турбують за же тим у шиї. Зараз маю проблеми у відносинах, із роботою. Тобто, не виключено, що психосоматична. Чим допомогти собі?
парИла я парИла• 15 марта 2023
Зробити МРТ, побачити реальну картину, після призначення лікаря почати лікування
былоИпрошло• 15 марта 2023
сходите к остеопату. мне помогло. зажимы мышечные, в принципе ничего страшног, только неприятно и больно. остеопата не бойтесь, он голову не крутит, как раньше.