Джонсонюк• 15 марта 2023
Планшет, щоб можна було малювати. Це ж не просто графічний?
Дитина хоче такий планшет. Я так розумію, що графічний це тільки для створення малюнків . А треба, щоб і як звичайний працював. Таке можливо?
Радостина• 15 марта 2023
конечно. Любой нормальный андроид + подходящий стилус + ибис пейнт, например. Или айпад + пенсил + прокриэйт.
А граф. планшет должен подключаться к компу или ноуту и рисовать, например, в фотошопе с помощью пера. Т.е. граф.планшет фактически выполняет роль мыши и экрана в более точном действии.
Джонсонюк
• 15 марта 2023
Ответ дляРадостина
Дякую!
Жынси_на_флиси• 15 марта 2023
Ответ дляЖінка з перцем
У моей дочки такой. Samsung
И у нас такой, на прошлой неделе купили. Вроде не плохой
Юпитерная• 15 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
якщо ви хочете графічний планшет з дисплеєм, то вам це дорого обійдеться.
але, порада, беріть безпровідні планшети. бо те, що виходить з ладу і не ремонтуєтсья - це роз´єм в планшеті (підключення до ПК або ноута через кабель)
Мне 2 раза паяли, Ваком графический. Но он все равно отваливается, потому что не удобно с этим шнуром. Поэтому плюнула и купила блютус к нему.