Панна Кота• 15 марта 2023

Висипи у дитини

Нам місяць
Десь тижня два назад з´явилися прищики на щічках, дитяче акне. Педіатр бачив, все було норм
Але три дні назад все це почало усугублятись. Одна щічка почала красніти, висипи почали ширитись на шийку. Сьогодні зранку уже були і на ручках маленькі білі прищики, ще без покраснінь
В педіатра була вечора, сказав що атопічний дерматит. Приписав пробіотики, синьку та феністил. Чим лікувались ви? Не зрозуміло де взялося...Переживаю
Лапка• 15 марта 2023
Притримуйтесь назначення педіатра. Якщо стане гірше, до дерматолога. У малих діток таке часто. Це може бути атопічна шкіра, можуть бути ще гормональні висипання - акне ви самі написали. На молоко часто буває таке. Спостерігайте і притримуйтеся назначення лікаря. Синька різна буває (спиртова та на водяній основі), зверніть обов‘язково увагу. Якщо не помиляюся, то до 3-х місяців акне повинно геть зникнуть.

мимАпроходила• 15 марта 2023
У моей старшей младенческое акне было и на зоне декольте и на ручках до локтя. И это было именно оно, краснело-бледнело-пропадало-мигрировало. Только к 5 месяцам прошло.