Упругая попка• 15 марта 2023
Ваш найкращий і найгірший антидепресант (препарати)
Побочки, самовідчуття і таке інше.
Обираю між Ципралексом, Золофтом, Прозаком і Велаксином.
Пригнічений настрій, не хочеться митися, прибирати, готувати їсти, працювати...
Опишіть ваш досвід, будь ласка.
НуПогоди!• 15 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Вы в курсе, что препараты СИОЗС не помогают от депрессии, это больше от тревожных расстройств?
Ищите информацию на нормальных ресурсах или у хороших врачей, вы так только хуже себе сделаете
Хто вам таке сказав, це неправда.
Упругая попка
• 15 марта 2023
Ответ дляНуПогоди!
Найкращі - золофт, велаксін. Найгірші - прозак, міасер. Есциталопрам - 50х50.
Про міасер навіть не чула. А в прозака які побочки?
НуПогоди!• 15 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
У мене був набір ваги, настрій не покращився, просто все стало байдуже