Одноклассница• 15 марта 2023
Бісять занадто чуткі чоловіки. Кожен погляд і подих прямо аналізують
І роблять якісь свої висновки. А я така потім - "так, а звідки у тебе з´явилась така думка". А він каже - "так а що це за тон в якому ти писала, все ж понятно". Бісииитт...прямо таки і глянути вже зайвий раз не можна на них, дивись і бійся...так дивишся чи не так. І не дихай нормально, не вздихай, і не цокай язиком, і очі не закочуй. Ну блін ...у вас такі ж?
Результат:
вже голосів:
10 (29.41%)
Не знаю про що ви
9 (26.47%)
Да, на все реагує
8 (23.53%)
Ні, дуб дерево чарстве
7 (20.59%)
Свій варіант
Чай не пью, только кофе• 15 марта 2023
А де Ви, авторко, з такими чутливими знайомитеся? У приймальні лікаря Фройда?
Справді, цікаво, невже у Вас всі знайомі такі і де Ви їх знайшли?
Одноклассница
• 15 марта 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Майже всі. Ніде не шукала. Але ж мене бісить те що мене читають як відкриту книгу, і навіть те що я хотіла би приховати.
Бармалеина• 15 марта 2023
Мене теж ці мамкині подряпинки бісять, розумію вас. Нормальні чоловіки на війні, а це неподобство на розвід лишається🤢🤢🤢
Малинка• 15 марта 2023
Ответ дляОдноклассница
Читают как открытую книгу или выдумывают лишнего?
Луноходик_Ик• 15 марта 2023
Та это просто мнительные идиоты: сами что-то накрутят, потом сами обидятся.
Вам телефонограмма• 15 марта 2023
В мене нормальний чоловік, йому поки не пхнеш носом він не здогадається що потрібно робити.
А от такий екземпляр як у вас також зустрічався - але я потім зрозуміла його фішку, він всі оті висновки робить тільки якщо йому вони до вподоби, тобто в нього є своє бачення всього навкруги і ви автор теж дивитися так як ’йому потрібно’ незважаючи на вашу думку, смак і бажання він зробить всі потрібні йому висновки. А на вас йому начхати бо він знає ’як правильно’ а ваша думка його не цікавить. І взагалі- мовчи жінко, твій день 8 березня і все.
Одноклассница
• 15 марта 2023
Ответ дляМалинка
Деякі перше, деякі щось там ’прочитають’, а потім вже на основі цього як додумають....що будь здоровий
Чай не пью, только кофе• 15 марта 2023
Ответ дляОдноклассница
Так Ви ж зітхаєте і язиком цокаєте
Як тут не прочитати. Шукайте такого ж відкритого і емоційного чоловіка, який Вам імпонуватиме. А ´´психоаналітики´´ най ідуть провітряться.
Одноклассница
• 15 марта 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Сексист якийсь
Вам телефонограмма• 15 марта 2023
Ответ дляОдноклассница
Сексист якийсь
Мамина Бубочка! Він просто живе в своєму світі розових поні, думка інших завжди неправильна!
Ви знаєте я насилу відкараскалася від такого маніпулятора
Мядуза аля моргонер• 15 марта 2023
Мій чоловік так себе поводить тільки в періоди коли стосунки натягнуті чи після сварки. І цим гірше ще робить, бо і так на нервах а він бісить ще більше. А так, слава богу, нормально все)
Майор Медуза• 17 марта 2023
А мене вразив перший рейтинг.Защдрю тим хто пише,щоина розуміє про що.
В мене таке саме,наче в корсеті ходить,суть що одразу в оморок.