Слава Українi• 15 марта 2023

Не прийшла субсидія за лютий

Мамі не прийшла субсидія за лютий, за березень прийшла. Зверталась в пенсійний, сказали, що їй нарахували, але куди нарахували, щоб перевірити - інфу на дають. Написала заяву, щоб розібрались.
Може хтось вже стикався з такою ситуацією і знає, як можна вирішити це питання?
Мама фіфті цента• 15 марта 2023
Сегодня мне ответили, причины почему может не быть субсидии: есть долг, оплатили позже 20.

Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Виплата грошових виплат з січня 2023 р. - субсидії або пільги - проводиться на банківський рахунок або через відділення Укрпошти. Призначає субсидію або пільгу Пенсійний фонд.
автор Слава Українi • 16 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Дякую! А як її отримати через відділення Укрпошти? Що для цього потрібно?
Хоча мені дивно, що за березень прийшло, а за лютий треба отримувати якось по-іншому. Мені здається, що причина в чомусь іншому
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
У нас лише з цього місяця. Мама завтра йде на пошту платити за комунальні послуги, там дізнається що до чого.
автор Слава Українi • 16 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Напишіть, будь ласка, що вона дізнається
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Добре. Напишу.
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Все залежить пенсіонер отримує пенсію через Укрпошту (додому приносить поштарка) чи на картку. Якщо через Укрпошту, то гроші мають прийти на поштове відділення. Якщо на картку, то на банківський рахунок. Так читала в інтернеті.

Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
У поштовому відділенні нічого не знають ні про нарахування пільг, ні про нарахування субсидій. Заплатила мама по рахунку в повному обсязі. Треба йти до пенсійного фонду.
автор Слава Українi • 16 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
От і в моєї те ж саме було
Кукарикуууууу• 17 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
От і в моєї те ж саме було
Наша поштарка сказала, відомостей що до видачі пільг і субсидій у неї ще немає.