Главный котик• 16 марта 2023

Криптовалюта - чому тут так мало обговорюють...

Крипта за нею ж майбутнє, реально можна заробити гроші, тут обговорюють бізнеси, якісь ідеї заробітку в інеті, але це все не те. Хто займається, чи виходить у Вас заробляти?
Леся Українка• 16 марта 2023
Заработать? А потерять?
МамаБест• 16 марта 2023
Колись пробувала, коли біткоїн був коло 50.000. Але в мене нема багато грошей, якими я бо могла ризикувати.
Пробувала трейдинг і по незнанню все прос´´ла) але це не велика сума.
Потринділиця• 16 марта 2023
Розкажіть про кріпту, коли нема світла, інтернету, а хліб і ліки тільки за готівку.
МамаБест• 16 марта 2023
Якраз вчора про це згадувала, бо побачила рекламу української біржі, кажуть дуже зручна в користуванні. Але ще не побувала. Називається вайтбіт. Раніше користувалася бінансом
автор Главный котик • 16 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Я лише на бінансі, вчусь вже місяців 3-4, відео в ютубі, тестова торгівля, читаю новини світові, тенденції відслідковую. Поки по дрібязщставлю.
ТочноБудет• 16 марта 2023
Ответ дляПотринділиця
+++хєрня то все. Криптою за операцію не заплатиш,а лиш живими грошима
ТочноБудет• 16 марта 2023
Бо то повітря
Голодаю• 16 марта 2023
у нас друг на крипте квартиру купил и ремонт шикарный сделал ( а это около 300 тыс дол вышло )
andria• 16 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Бо то повітря
Да не скажите
Снежнакомка• 16 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Каждый зарабатывает в той сфере, в которой разбирается.
Вся в кредитах• 16 марта 2023
Ну тому що це нічим не забепечена фігня. На крипті виграти можна лише те, що інші учасники програли.
Долар, наприклад, забезпечений економікою США, і виграють власники доларів грубо кажучи те, на скільки зросла економіка США.
Леся Українка• 16 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Сколько лет назад? Или в прошлом году?
Форточка• 16 марта 2023
Крипта для лохов,форекс сила
Морковна• 16 марта 2023
Люблю бачити свої заробітки, передивлятися накопичення на рахунках,відчувати в руках шелест купюр,а не почути шелест крил метеликів...десь там...,,,
МамаБест• 16 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Вірю. В мене знайома починала теж з пару тисяч грн. Вона мене і підсадила. Правда вона прям дуже цим цікавилася, моніторила, не спала практично. Потім заробила на навчання по крипті, а воно не з дешевих. Переїхала в Нідерланди і там продовжує вчитися. Казала, що якщо знайти як це працює, то можна заробити добре. Но не без ризику
Голодаю• 16 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
да конечно, согласна
Голодаю• 16 марта 2023
Ответ дляЛеся Українка
Сколько лет назад? Или в прошлом году?
начал лет 5 назад , и примерно полтора года назад купил квартиру , сейчас конечно доходы подупали
сказочное_Бали• 16 марта 2023
Ответ дляМамаБест
и надзор нкцпфр
Мама фіфті цента• 16 марта 2023
Ответ дляВся в кредитах
Какая глупость. При чем тут выиграть? Тем более чужие деньги. Зачем писать то, о чем не имеете ни малейшего понятия
Леся Українка• 16 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Спасибо.
_MadonnA_• 16 марта 2023
С кем обсуждать Здесь ? )
Мальчижка• 16 марта 2023
Ответ дляГлавный котик
Я трохи розібралась з тестнетами, зараз роблю їх. Трохи розібралась з біржою, але на рівні завести туди гроші, купити потрібну монету і т.д. Чоловік трохи розбирається в цьому але не хоче пояснювати, каже, що можна заробляти по трохи на прожиття, а якщо на біржі, потрібно курси пройти але вони дорогі. Каже розбирайся сама..
По факту, ми купили квартиру, завдяки тому, що чоловік займався криптою, так не витягли би.
Ноу коммент• 16 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
С кем обсуждать Здесь ? )
Ну, Ви тоже як би ’здєсь’
Мона_Лиса• 16 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Молодец, шарит, вспомнился Остап Бендэр разные люди с разным складом ума, кто-то найдёт а кто-то потеряет, не всем же в выиграше быть. Что наша жизнь игра И в лотерею люди выигрывают)
Мона_Лиса• 16 марта 2023
Ответ дляМамаБест
++++ понятно, не все могут айтишниками стать, знакомая 700 баксов вложила, и попрощалась уже с ними.
Жули-ули• 16 марта 2023
А вы думаете это так просто?
Это совершенно не так)
_MadonnA_• 16 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Ну, Ви тоже як би ’здєсь’
Здесь такое не обсуждаю . А в реальной жизни каждый день
Барбітта• 16 марта 2023
Ответ дляПотринділиця
і часто ви так живете?