Пенек Возмездия• 16 марта 2023

Вопрос к водительницам с Оболони

Где паркуете или оставляете на ночь свое авто?
Безопасно ли оставлять его под домом?
Если оставляете на платном паркинге, то порекомендуйте нормальный, пожалуйста и сколько платите в месяц?

Всем спасибо за ответы
Найщасливіша• 16 марта 2023
Є одне підземне паркомісце (у власності), одне наземне (кооператив, не орендую) 5200 грн. на рік. Скільки за підземний плачу - не пам’ятаю, здається 220 грн. в місяць.
Біля будинку (мого) залишати безпечно, є відеоспостереження
Найщасливіша• 16 марта 2023
А де саме на Оболоні вас цікавить? Ви ж не будете на тролейбусі їздити на парковку за машиною.
Ручки-Крючки• 16 марта 2023
Мы все три машины оставляем под домом. Но там как раз со всех сторон камеры. Площадь Сантьяго де Чили
автор Пенек Возмездия • 16 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Мінська, Героїв Дніпра.

Можу на метро до Оболоні чи Почайни, якщо паркінг недалеко від них
автор Пенек Возмездия • 16 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Дякую. Не знаєте, чи є ще місця в підземному паркінгу?
автор Пенек Возмездия • 16 марта 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Спасибо
Найщасливіша• 16 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
В підземному у мене власники здають за 4-5 тис. в місяць. Якщо вас така ціна влаштовує, то можете підійти на Гер. Сталінграду 24 і 24а і запитати у охорони.
автор Пенек Возмездия • 16 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Дякую